Synology-Forum.nl
OS Specifieke ondersteuning => Windows => Topic gestart door: jopper1988 op 08 januari 2015, 15:14:59
-
Beste leden,
Ik hoop dat jullie mij een beetje op weg kunnen helpen. Op het werk heb ik een NAS Synology DS412+ staan. Die ik voorheen altijd via netwerkverbinding maken bij gebruikers kon installeren, zodat men dit via deze computer snel kon benaderen.
Echter is het nu zo, op het moment dat ik een netwerk verbinding wil aanleggen naar de NAS toe dan vraag hij om een certificaat.
Als ik die annuleer dan krijg ik een venster om een gebruikersnaam en wachtwoord in te vullen maar dat slikt hij niet. En krijg ik daarna de onderstaande melding:
-Kan geen netwerkverbinding maken omdat de volgende fout is opgetreden: Een apparaat dat op het systeem is aangesloten, werkt niet.
Ik ben al 2 dagen aan het zoeken naar een oplossing zouden jullie mij misschien een andere visie kunnen geven op dit probleem
-
Als ik die annuleer dan krijg ik een venster om een gebruikersnaam en wachtwoord in te vullen maar dat slikt hij niet.
Niet annuleren maar bevestigen dat je een "onveilige" verbinding maakt.
-
Ja maar het certificaat selecteren werkt ook niet. Want daarna moet ik als nog de credentials ingeven om de verbinding te maken wat ook niet werkt.
Daarnaast als ik in het adresbalk van explorer \\nasapp invul dan kom ik gewoon op de root uit van de NAS.