Synology-Forum.nl
Overige software => Web Station => Topic gestart door: thecell op 23 maart 2013, 11:38:17
-
Op m'n Syno heb ik een aantal websites draaien. Enkele zijn publiek, enkele zijn voor lokaal gebruik en andere zijn weer testsites.
Als ik opzettelijk een typfout maak in een url van 1 van de publieke sites ( bvb fout.mijndomein.synology.me ) dan kom ik in de map "web" terecht en zie ik alle folders van al m'n sites staan. Klik ik vervolgens op 1 van die folders dan gaat die site open.
Onderaan de oplijsting van de folders staat:
Apache/2.2.23 (Unix) PHP/5.3.21 Server at fout.mijndomein.synology.me Port 80
Hoe kan ik voorkomen dat iedereen bij alles kan?
Alvast bedankt voor het lezen.
-
Vreemd, bij mij is dat niet zo?
Als ik naar een foute site ga kom ik op het inlogscherm van DSM terecht?
Dat wist ik eerlijk gezegd ook niet.
Misschien vang ik dat af bij mijn DNS settings?
-
Je kunt dit voorkomen door bijvoorbeeld een index.htm in elke map te plaatsen. Je kunt gewoon een standaard index.htm maken met bijvoorbeeld de melding dat de pagina niet beschikbaar is.
Ik krijg overigens ook gewoon een foutmelding van de DiskStation zelf, want ik heb ook geen index.htm in elke map staan. Moet denk ik toch een instelling zijn.
[attachimg=0:3lz4ml87]web.png[/attachment:3lz4ml87]
-
Ik krijg overigens ook gewoon een foutmelding van de DiskStation zelf, want ik heb ook geen index.htm in elke map staan. Moet denk ik toch een instelling zijn.
Jij logt daar met een lokaal IP in. Ik bedoelde inloggen via een subdomeinnaam. Log dus eens in met een foute subdomein en kom je dan niet in de web-folder terecht?
-
Uit de DSM help
Web Station-ondersteuning en beperkingen omvatten:
De Startpagina moet "index.htm", "index.html" of "index.php" worden genoemd.
Functies die niet door PHP worden ondersteund: system(), exec().
Als u de PHP mail()-functie gebruikt, gebruikt en haalt het systeem automatisch de SMTP-serverinformatie op van de pagina Melding. Zorg dat u e-mailmeldingen hebt ingeschakeld en de correcte SMTP-serverinformatie hebt ingevoerd.
Het werkelijke pad van de gedeelde map web is /volume1/web. Bepaalde toepassingen vereisen dat de gebruiker het pad instelt in het configuratiebestand.
PHP-toepassingen draaien in overeenstemming met de rechten van "niemand".
De namen "blog", "photo", "photosrc" en "webdefault" zijn gereserveerde mapnamen. Deze namen mogen niet gebruikt worden door Web Station en u mag dus geen mappen aanmaken met deze namen in de web gedeelde map.
U kunt de foutpagina aanpassen door een missing.html, missing.htm of missing.php-bestand aan te maken. U moet eerst Web Station inschakelen. Plaats het bestand missing.html, missing.htm of missing.php vervolgens onder de map web op de server. Wanneer gebruikers een snelkoppeling naar een onbestaande pagina maken, verschijnt deze aangepaste foutpagina.
Maximum aantal actieve HTTP-verbindingen: 256
Maximum aantal virtuele hosts: 30
-
Ik heb de vraag op het Engelstalige forum gesteld en daar heeft iemand geopperd dat er een htaccess in de WWW folder staat.
Dat klopte en na de naam te veranderen van de htaccess is de WWW folder niet meer openbaar.
Allen bedankt voor het meedenken.
-
Vreemd, bij mij is dat niet zo?
Als ik naar een foute site ga kom ik op het inlogscherm van DSM terecht?
Hier ook.
Klinkt wel interessant, hoe stel je dat in ?
Dus dat je http://website.domein.synology.me gebruikt ipv http://domein.synology.me/website ...
Ah, zit dat onder 'virtual host' onder Web Applications, nog nooit in verdiept ...