Synology-Forum.nl

Overige software => Web Station => Topic gestart door: josjos op 12 november 2012, 23:19:02

Titel: instellingen voor eigen domein
Bericht door: josjos op 12 november 2012, 23:19:02
Kan iemand me uitleggen hoe ik de NAS in moet stellen om websites te tonen.

Zowel via intern netwerk (door het index bestand te openen, als extern via internet probeer ik mijn websites te benaderen die op de NAS staan (in de directory \servernaamweb).
In beide gevallen krijg ik dezelfde pagina, die begint met de tekst "Hallo! Welkom bij Synology Web Station!" Dat betekent volgens mij dat ik wel op de NAS terecht kom, maar de site zie ik niet.

Nu wordt er gesproken over DDNS. Moet ik me hiervoor ook aanmelden als ik een eigen domein heb?
Titel: Re: instellingen voor eigen domein
Bericht door: Martijn85 op 13 november 2012, 08:18:02
Je moet niet de website benaderen door naar "\ip-nasweb" te gaan, op deze locatie moet je de bestanden van je website plaatsen. Om je website te bekijken ga je naar http://ip-nas (http://ip-nas)

Om je domein naar de NAS te verwijzen moet je bij je hosting een DNS record aanmaken, een A record die verwijst naar jou externe IP adres.

Ook moet je poort 80 openen op je router, zodat deze open staat naar het internet toe.

Als je een eigen domein hebt is DDNS niet echt meer nodig.