Auteur Topic: Geen toegang Webstation  (gelezen 3476 keer)

Offline Derk

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 0
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 1
Geen toegang Webstation
« Gepost op: 22 april 2011, 17:02:34 »
Ik heb problemen met het verkrijgen van toegang tot mijn website. Ik krijg zowel extern als intern (ook vanaf een computer buiten het thuisnetwerk) geen toegang tot de website of tot de database (PhpMyadmin). De web-folder, het serverbeheer (poort: 5000), al het overige: het is allemaal prima bereikbaar.
Ik heb dit probleem 6 maanden geleden ook gehad. Ik kon het niet oplossen en heb de ambities om een website toegankelijk te krijgen via mijn eigen server laten varen. Recent heb ik het met de webstation weer eens geprobeerd, constateerde wederom het probleem maar het verdween toen ik mijn DSM-versie opwaardeerde naar 3.1-1613. Vanaf dat moment waren  de website en de mysql-database bereikbaar, zij het traag.
Vandaag heb ik de Diskstation aan en uit gezet en het probleem is weer terug. Nu wil ik het oplossen.
De kern van de kwestie is dat de Diskstation de verbinding niet accepteert en ik weet niet wat ik moet doen om ervoor te zorgen dat de Diskstation dat wel doet.

Offline brunod

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 2
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 11
Re: Geen toegang Webstation
« Reactie #1 Gepost op: 05 oktober 2011, 21:07:26 »
Bij mij met DSM versie 3.2-1922 heb ik precoies hetzelfde. Alle webverbindingen, zoals de webservices en photostation (weburl/photo/) werken gewoon.
Ga ik echter naar http://weburl/ of http://local ipadres/ dan krijg ik zelfs een error not found geef ik echter http://weburl/index.html of http://local ipadres/index.html op dan komt er een melding van de synology : "Sorry, de pagina die u zoekt kan niet weergegeven worden" Heeft iemand enig idee hoe dit is op te lossen?

Offline brunod

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 2
  • -Ontvangen: 0
  • Berichten: 11
Re: Geen toegang Webstation
« Reactie #2 Gepost op: 05 oktober 2011, 21:29:59 »
:D Oplossing!!!:
Ik heb het gevonden op het Engelse forum. Alle latere DSM versies zijn hoofdletter gevoelig. Ik had ter controle van de webfunctionaliteit een Index.html file naar de web folder gekopieerd. Meteen nadat ik deze file hernoemde naar index.html (allemaal kleine letters) werkte de index.html via alle mogelijkheden. Namelijk weburl, lokaal ip adres etc. Ik had het moeten weten.... Linux, unix...xenix=ik zie niks  :oops:


 

DSM 3.2 package center/geen verbinding.

Gestart door NeighbrsBoard Synology DSM 5.1 en eerder

Reacties: 4
Gelezen: 3717
Laatste bericht 20 september 2011, 15:43:07
door markdark
Geen ondertitels

Gestart door KasBoard Android Apps

Reacties: 16
Gelezen: 4135
Laatste bericht 10 januari 2021, 21:52:00
door DSGebruiker
geen USB DAC meer in DSM 7?

Gestart door TienBoard Synology DSM 7.0

Reacties: 8
Gelezen: 2979
Laatste bericht 15 oktober 2021, 09:51:08
door hoorna
VERPLAATST: Programma geïnstalleerd vanuit Package Center echter geen Icoontje beschikbaar

Gestart door BirdyBoard 3rd party Packages

Reacties: 0
Gelezen: 1759
Laatste bericht 30 oktober 2021, 16:37:18
door Birdy
VERPLAATST: PHP Geen single quotes maar '

Gestart door BirdyBoard Web Station

Reacties: 0
Gelezen: 988
Laatste bericht 11 januari 2023, 21:22:22
door Birdy
Loading...