Synology-Forum.nl
Algemeen => Vragen en opmerkingen OVER het forum => Topic gestart door: WeeeS op 11 februari 2025, 12:54:26
-
Zijn er problemen met het forum?
In het verleden had ik wel eens topics en reacties ingevuld.
Vandaag wilde ik op een topics reageren en toen kreeg ik de melding dat mijn email-adres niet bestaat zodat mijn reactie niet geplaatst kon worden.
Dus ik op zoek waar ik dit kon navragen en toe viel mij op dat ik steeds dezelfde topics in beeld krijg, welk sub-forum ik ook kies.
Zie beide bijlages.
Ook het versturen van deze topic gaf een foutmelding
"CleanTalk: *** Forbidden. emailadres@eigendomein.nl: Email does not exist. Anti-Spam by CleanTalk. ***"
Nieuwe poging nadat ik mijn emailadres gewijzigd heb in @gmail
Okay, dus nadat ik mijn emailadres gewijzigd heb in een gmail-adres wordt de reactie wel geaccepteerd.
Waarom kan ik mijn eigen domein niet gebruiken?
-
Ik denk dat wij dit ook niet weten. CleanTalk is een module die spammers moet weren en de werking is een beetje een black box voor ons.
Waarom het eigen mailadres niet geaccepteerd wordt weet ik niet. Misschien een configuratie die hem niet aan staat.
Dat alle topics gelijk beginnen klopt wel. Het blauwe deel is steeds gelijk.
-
Misschien een goed moment om het aantal vastgezette (blauwe) topics eens onder de loep te nemen? Naar mijn idee zijn het er nu te veel en sommige zijn verouderd en niet meer relevant.
Bijvoorbeeld op dit vastgezette topic is de laatste reactie uit 2022:
https://www.synology-forum.nl/firmware-algemeen/constante-pogingen-om-in-te-loggen/
-
Goed idee, ik zal er vanavond er wat aan doen.
-
Succes @Birdy :thumbup:
-
Ik vind het eigenlijk een beetje raar hoor.
In het hoofdmenu krijg je verschillende forums voorgeschoteld.
1 daarvan is LOUNGE waarbij staat "Voor alles wat niet direct met Synology te maken heeft".
Als je dat aanklikt dan krijg je die blauwe regels in beeld waarbij ook dingen staan die wel over Synology (zoals DSM) gaan.
Maar nu ik het weet zal ik er mee moeten leven.
-
Volgens mij komt dat omdat sommige topics globaal zijn vastgepind en niet alleen aan het forum onderdeel. Maar ik ken de opties van deze forum software niet.
-
Goed idee, ik zal er vanavond er wat aan doen.
Heb er al een paar niet Sticky/Forumbreed gemaakt maar, ben er mee gestopt omdat alles zoooooooooooooo traag is op het Forum.
Als alles weer normaal is (hard hoofd in), wil ik wel verder.......
-
CleanTalk is een module die spammers moet weren en de werking is een beetje een black box voor ons.
klantenservice@truebase,nl heeft het vandaag voor mij geregeld, door mijn adres op de white-list te zetten.