Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Video Station => Topic gestart door: jbasemoine op 14 augustus 2019, 21:59:56
-
Sinds kort probeer ik mijn full hd films van 4k films te onderschieden en te mixen...
Nu heb ik meerdere library's aangemaakt 1 met films, tv shows, home content en 4K.
Nu wil ik graag dat de al mijn films (dus mijn 4k en1080p films) en 4k films allemaal in de lijst/library films staan daarnaast wil ik dat ook apart mijn 4K films in een "losse library" heb staan.
Al mijn films staan op Volume_01 en mijn 4k films op Volume_03.
Nu heb ik in Video station - settings - library onder de movie library zowel Volume_01(films) als Volume_03 (4K) geselecteerd.
Nu wil ik dus graag onder Library - 4k de map 4K op Volume_04 toevoegen zodat ik onder die library alleen mijn 4k films heb.
echter idere keer als ik de map 4K wil toevoegen aan de library 4K lukt dit niet, ik krijg constant de melding dat een andere video library (library Films) deze map al toegevoegd heeft, nu wil ik wete of er een mogelijk workaround is om:
een aparte library voor 4K films te maken en tegeleijkertijd de 4K samen voegen met mijn overige video library zodat het zowel 1 lijst als een geschiede lijst is ?
Hopelijk heb ik mijn vraag zo duidelijk mogelijk uitgelegd zo niet hoor ik het graag terug voor verdere (of betere) uiteleg in de hoop dat iemand mij kan helpen.
Bij voorbaat dank ik je!!!!!
-
Video station staat niet toe dat dezelfde map aan 2 libraries wordt toegevoegd. Het enige waarvan ik denk dat het zou kunnen werken, is door 2 mappen (4K en 4K2 ofzo) te syncen. Hierdoor heb je 2 identieke mappen die je gewoon los kunt toevoegen aan Video station. Hoe je deze mappen gesynchroniseerd houdt weet ik niet precies....
Ik hoop dat dit helpt!