Synology-Forum.nl

Packages => 3rd party Packages => Transmission => Topic gestart door: GreyForceOne op 06 december 2012, 22:20:57

Titel: AUB wat uitleg
Bericht door: GreyForceOne op 06 december 2012, 22:20:57
Ben ook bezig met dit programma vanavond voor het eerst  :mrgreen:

Maar nu word er gezegd Na het ontvangen dien je een torrent te delen tot een torrentratio tussen de 1.00 en 1.50.
kan iemand mij uitleggen wat ze hiermee bedoelen en evt wat zijn de beste instelling voor dit programma.

Alvast mijn dank.
Titel: Re: AUB wat uitleg
Bericht door: Matr1x op 06 december 2012, 23:31:52
Citaat van: "damel"
dien je een torrent te delen tot een torrentratio tussen de 1.00 en 1.50.

Volgens mij betekent dit dat je bestanden deelt (seed) aan tussen de 1.00 en 1.50 andere gebruikers (leechers). Dus 1.00 iemand kan weer de bestanden bij jou downloaden.

Mijn instellingen zijn redelijk standaard, maar ik heb de upload speed limit op 0 gezet. Met andere woorden, ik download alleen maar en er wordt niks geupload (gedeeld). Niet zo netjes natuurlijk, maar ik wil niet dat mijn DiskStation onnodig wakker gehouden wordt.
Titel: Re: AUB wat uitleg
Bericht door: spikehome op 07 december 2012, 09:47:50
Idd niet zo netjes.
Torrents zijn om te delen.
Ik knijp wel mijn uploaden maar deel altijd zo veel mogelijk.
Heb adsl dus met teveel uploaden komt er ook niks binnen.

Verstuurd van mijn GT-I9100 met Tapatalk
Titel: Re: AUB wat uitleg
Bericht door: GreyForceOne op 08 december 2012, 13:10:36
Begrijp in eens wat ze bedoelen  :D
Titel: Re: AUB wat uitleg
Bericht door: cyrus1977 op 09 december 2012, 10:52:16
En hou rekening.. downloaden is toegestaan.. uploaden (sharen) is wel degelijk strafbaar...
Titel: Re: AUB wat uitleg
Bericht door: TonVH op 09 december 2012, 12:20:28
Alles wat er aan BT circuleert bestaat ook als NZB. NZB kun je met max. snelheid downloaden en er is geen enkele noodzaak om te uploaden. NZB is dus altijd sneller en efficiënter.

Dus waarom nog BT gebruiken?
Titel: Re: AUB wat uitleg
Bericht door: Matr1x op 09 december 2012, 12:30:06
Citaat van: "TonVH"
Alles wat er aan BT circuleert bestaat ook als NZB.

Daar ben ik het niet mee eens. Actuele dingen kun je inderdaad vaak ook via de binaries downloaden. Maar zoek je iets dat al wat ouder is of iets wat niet zo populair is, dan vind ik dit toch vaker als torrent dan als NZB.

Hier download ik 95% via SABnzbd, maar vind ik het toch prettig dat ik de resterende 5% toch ook aan kan komen via de torrent sites.
Titel: Re: AUB wat uitleg
Bericht door: GreyForceOne op 14 december 2012, 23:30:29
Thx allemaal was voor mij even om uit te proberen het hoe en wat, inmiddels al weer verwijderd.