Hallo Birdie, (en Briolet)
Ondertussen de PSU vervangen door een nieuwe Synology Adapter 250W_3, maar helaas lijkt me het probleem daar niet in te zitten.
PowerOn ziet er nog steeds hetzelfde uit en komt niet verder dan in afbeelding.
Knipperende Power en LAN aansluiting.
Het enige dat ik 'zachtjes meen te horen' is dat met regelmaat om de 15 seconden een poging wordt gedaan om schijven aan te sturen. (Een soort van doffe tik alsof de stappenmotor van de schijven een duwtje krijgt, zo hoorde dat in een ver verleden tenminste als die motor stuk was.) Weet niet of dat een hardware/controller actie is of niet. Kan nergens aan afleiden of dat firmwware is o.i.d.
De schijven zijn een in januari allemaal vervangen door nieuwe (zelfde capaciteit) en hebben tot deze uitval normaal gefunctioneerd.
De schijven individueel (USB) op Windows aangesloten en schijfbeheer heeft geen moeite met die schijven.
Schijfindeling ziet er (voor zover ik het herleid) correct uit.
Mijn conclusie: het zit 'm dus ook niet in de schijven zelf.
Diskcontroller(s)?
Hier houden mijn 'diagnostische' mogelijkheden wel een beetje op.
Heeft de community hier nog bruikbare suggesties?
Heb ook al overwogen om een reset van de NAS uit te voeren, maar heb
a. Geen idee of dat helpt?
b. Geen goed beeld wat dit doet met de bestaande data en de bestaande configuratie van de NAS.
Lees dan beschrijving als
https://www.coolblue.nl/en/advice/reset-synology-nas.html waar gesproken wordt van 'Initial Setup'.
Bij initial setup is er dus bij mijn weten nog geen verdere configuratie als users, groups, shares, permissions, netwerk, etc.
Dus nog maar even niet doen, dacht ik.
Hulp/toelichting is erg welkom.
Peter