Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM 5.1 en eerder => Topic gestart door: Binnetie op 10 september 2012, 08:05:59
-
Hoe kan ik DSM opnieuw installeren? Want ik ondervind wat vreemde zaken met mijn DSM en alles er opnieuw opzetten lijkt me een goed idee.
Op de site lees ik dat je de reset knop 4 seconden moet indrukken tot dat je een piepje hoord. Daarna binnen 10 seconden het knopje nog weer 4 seconden moet indrukken tot je 3 piepjes hoord.
Helaas wordt wel de netwerkinstellingen gereset (DHCP) en het admin wachtwoord. Maar verder gebeurd er niks en kan ik ook niet nieuwe firmware inlezen met DS Assistent. Op de site staat aangegeven dat er na het 2 maal indrukken van de resetknop een ledje oranje moet gaan branden.
-
Ik heb exact hetzelfde probleem..(dus ik doe graag mee met opzoeken van een oplossing, dus graag veel feedback)
Alleen wil ik wel al mijn gegevens behouden, dat systeem software opnieuw word geinstalleerd vind ik prima. Zolang gegevens maar behouden blijven. En volgens de gebruiksaanwijzing is dat ook prima mogelijk....zie
Dit staat in de gebruiksaanwijzing van synology:
quote -----------------------------------------------
Synology DiskStation opnieuw installeren
Als u uw Synology DiskStation opnieuw wilt installeren zonder gegevensverlies, kunt u de RESET-knop op het
achterpaneel gebruiken.
Synology DiskStation opnieuw installeren:
1 Houd de RESET-knop 4 seconden lang ingedrukt tot het Synology DiskStation een beep laat horen.
2 Houd binnen de 10 seconden de RESET-knop 4 seconden lang ingedrukt tot het Synology DiskStation een
beep laat horen.
3 Voer Synology Assistant uit en volg de installatie-instructies in de Snelle installatiegids op de installatie-cd
die met uw Synology DiskStation werd meegeleverd.
Belangrijk: De gegevens die op Synology DiskStation zijn opgeslagen worden niet gewist tijdens het herinstalleren
unquote -------------------------------------------------------------------------
-
Hier staat iets meer info over het resetten, met plaatjes :mrgreen:
http://www.synology.com/tutorials/how_t ... p?lang=nld (http://www.synology.com/tutorials/how_to_reset_DiskStation.php?lang=nld)
-
Thx, die had ik ook gevonden, maar voor mij niet de oplossing
-
Ik heb de 0900 synology lijn gebeld, ah 23 minuut x 80 cpm....Ik hoop dat je er blij mee bent wat ik ga delen.. Van onderen naar boven lezen, zijn diversen emails!
Yes dan geldt hetzelfde.
Groet,
Beste ,
In dit geval staan de eerste 4 schijven in SHR raid, en de 5de los.
Geld hiervoor hetzelfde?
Mvgrt,
-----Original Message-----
Sent: di, 11 sep. 2012 14:13
Subject: Synology Warrantycare
Beste heer
In navolging op ons telefoongesprek van vanmorgen:
Indien de NAS in RAID 5 staat zou je het volgende kunnen proberen:
Zet de NAS uit
Verwijder schijf 1
Herinstalleer DSM
Plaats de schijf terug (zonder de NAS uit te zetten)
Herstel het RAID volume
DSM wordt in eerste instantie alleen op disk 1 geïnstalleerd, dus als die eruit is pakt hij automatisch disk 2. Een eventueel probleem met een corrupte systeempartitie op disk 1 wordt zo omzeild.
-
Ik heb het ook geprobeerd, maar geen resultaat.
Resetknop indrukken, beep, nog een keer, beep maar hij reset alleen het wachtwoord etc.
Er gaat geen oranje ledje branden. :shock:
Ik heb ook op internet gekeken en overal hebben ze het over de dezelfde manier..
Ra ra, al iemand meer succes gehad??
Ben nou toch wel benieuwd, hoe het zit..
-
brilsmurf
Kijk eens een post hoger, ik heb daar het oplossende antwoord gepost....alleen wel van beneden naar boven lezen, ik heb het zo gekopieerd uit m;n mail...