Synology-Forum.nl

Firmware => Synology DSM 5.1 en eerder => Topic gestart door: mtv op 01 mei 2012, 18:26:26

Titel: netwerk traag bij TM backup na upgrade
Bericht door: mtv op 01 mei 2012, 18:26:26
ik gebruik een DS 411+ II en heb daar ook een mac aan gekoppeld met TM backup en een mediaplayer (A100 met 100 mb fd). Tot voor kort had ik geen last van performance bij het bekijken van full hd films via mijn mediaplayer en het downloaden of maken van backup, maar van de week was de mac aan het backuppen en stotterde werkelijk iedere full hd film op mijn mediaplayer. Dit is wel gekomen nadat ik de laatste DSM4 versie 2219 heb geinstalleerd, de vorige versie was 2198. Daarvoor had ik deze problemen echt niet. Terugdraaien van de DSM4 is niet echt een optie.
 
Zowel NAS als MAC zitten op een GB switch aangesloten en alles staat op GB full duplex. de mediaplayer kan niet verder dan 100 mb fd, maar dat is nooit een probleem geweest. Alle aansluitingen zitten nog op 1500 mtu.
 
heeft iemand ook dergelijke ervaringen dat je netwerk volloopt bij backup en versie 2219?
Titel: Re: netwerk traag bij TM backup na upgrade
Bericht door: mtv op 02 mei 2012, 17:13:19
opgelost, blijkbaar was na de upgrade de daarvoor ingestelde 1 gb verbinding teruggezet naar 100mb. Ik heb niets aan bekabeling of swicht gewijzigd, maar na onderzoek dat je de speed niet mer zelf kunt instellen op andere poort overgestapt en toen was het weg.