Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM 5.1 en eerder => Topic gestart door: HHGD op 09 april 2014, 15:13:33
-
Hoi,
Ik zag per toeval dat er nu ook een Sync tool is om vanaf je NAS (412+ in mijn geval) kunt syncen met bv Google Drive. Zoiets maakt een mens blij ;D want nu hoeft de computer niet er tussen te staan.
Enfin, ik heb het geïnstalleerd maar nu komt er een melding, zie screenshot.
Ik leg ff snel uit hoe ik backup.....Ik heb een 4-tal mappen (zoals docs, digitaal) e.d. die elke avond gebackup worden naar een externe HD die aan de USB hangt. Tot nu toe syncte een programma op mijn pc die mappen van de NAS met een Gdrive map op de pc.
Ik wil dus nu die 4 mappen laten syncen met GDrive via Cloud Sync. Maar nu komt die foutmelding dus.
Waarschijnlijk kan je het niet oplossen omdat Google vanaf 1 map alles wil syncen maar waarom ik nu een externe drive niet kan gebruiken is mij een volslagen raadsel.