Synology-Forum.nl

Firmware => Synology DSM 5.1 en eerder => Topic gestart door: gijz op 09 maart 2013, 06:58:29

Titel: LG Smart TV valt steeds uit met Synology in netwerk
Bericht door: gijz op 09 maart 2013, 06:58:29
Dag allemaal,

ik heb gister een upgrade gedaan naar DSM 4.2 en sindsdien valt mijn LG Smart TV die aan dezelfde router hangt steeds uit. Het beeld gaat op zwart en even later weer aan. Ik dacht eerst dat het aan de TV lag, heb die vervolgens ook de laatste firmware gegeven, maar het probleem bleef zich voordoen. Daarna de LAN-kabel eruit gehaald en warempel hij deed het. Vervolgens de kabel er weer in gestopt en de Synology uitgeschakeld. En zowaar doet ie het ook normaal.

Er is dus iets met de Diskstation wat mijn TV steeds uitschakelt, maar ik zou niet weten wat. Via google kom ik ook niks tegen, dus wellicht dat iemand hier een idee heeft.

Dank alvast!
Titel: Re: LG Smart TV valt steeds uit met Synology in netwerk
Bericht door: hvb83 op 09 maart 2013, 08:09:31
Heb je upnp ingeschakeld? Misschien dat daar wat mis gaat?
Titel: Re: LG Smart TV valt steeds uit met Synology in netwerk
Bericht door: gijz op 09 maart 2013, 09:18:19
Nee, sterker nog, heb media server niet geinstalleerd. Ik doe alles via Plex. Ik heb ook opnieuw de router laten configureren door Diskstation, maar geen succes.
Titel: Re: LG Smart TV valt steeds uit met Synology in netwerk
Bericht door: TonVH op 09 maart 2013, 09:29:34
Staat de DHCP-server in de DS wellicht aan?
Titel: Re: LG Smart TV valt steeds uit met Synology in netwerk
Bericht door: Lusa op 09 maart 2013, 11:45:00
Je geeft aan dat je gebruik maakt van Plex. Heb je de laatste versie van Plex al geinstalleerd? Er was namelijk een plex versie waardoor de TV spontaan ging rebooten.

De laatste plex versie is van hun site te downloaden.
Titel: Re: LG Smart TV valt steeds uit met Synology in netwerk
Bericht door: gijz op 15 maart 2013, 10:38:40
@Lusa, dat is inderdaad de oplossing! Hij doet het weer zoals het hoort, dank!
Titel: Re: LG Smart TV valt steeds uit met Synology in netwerk
Bericht door: sasa178 op 07 juni 2013, 22:31:46
Goedenavond Synology gebruikers,

Sinds enkele weken ben ik de trotse eigenaresse van een synology.
Alles gaat prima in mijn thuisnetwerkje. Nog heel beperkt maak ik er gebruik van..
Alleen mijn avondjes die ik eens niet achter de laptop doorbreng maar voor de tv worden nu ellenlange ergenissen omdat de tv steeds uitvalt. Het is een LG tv en al googlend kwam ik dus deze topic tegen en was de oorzaak van mijn probleem direct bekend.

Alleen nu...hoe krijg ik het opgelost...bouw eenvoudige websites maar voor de rest kan je me weinig vragen..

Wie durft het aan om in een stappenplan mij uit te leggen wat ik moet doen en/of controleren om het probleem te verhelpen?

Jullie reacties en hulp zijn meer dan welkom!!

Groet,

Sandra