Synology-Forum.nl
Firmware => Synology DSM 5.1 en eerder => Topic gestart door: DJ_jovel op 12 maart 2012, 23:43:54
-
Ik las dat een van de nieuwe features hotspot functionaliteit was. Dit bespaart mij het meeslepen van een router om een draadloos netwerk voor de synology op te zetten.
In de help staat dat "Schakel het selectievakje Hotspot inschakelen in."
Ik kan dat vinkje echter nergens vinden. Ik heb de lijst met compatible wifi dongles bekeken en eentje gekocht die er op stond (Dlink DWA-125 (maar wel versie A3)) en mijn synology is een 111 met DSM 4.0-2198.
Ik kan het selectievakje voor hotspot inschakelen echter nergens vinden. Verschijnt die alleen maar als je een correcte USB dongle er in stopt ? (en is mijn versie A3 en andere dan de in de compatible lijst A2, ik zou verwachten dat een hogere versie ook goed is). Of is de optie ergens verstopt waar ik hem niet kan vinden ? Ik zou verwachten bij netwerk maar daar kan ik hem niet vinden. De help verteld niet waar je de optie zou moeten kunnen vinden.
Weet iemand waar de optie voor hotspot te vinden is ?
-
Ik heb m'n Dlink dongle teruggebracht en de Cisco/linksys AE1000 wifi dongle gehaald (stond ook in de compatible lijst). Nu verschijnt er bij het configuratiescherm/netwerk op de synology wel een tabblad genaamd 'hotspot'.
Het zat hem dus toch in de hardware revisie A3 die het niet deed van de Dlink.
Nu nog even uitvogelen waarom de DSaudio app op m'n ipad de diskstation wel in het (door het hotspot opgezette) netwerk ziet en m'n android tablet op datzelfde netwerk niet. Maar daar zal ik vast wel uitkomen.
-
Ik heb speciaal een Engenius EUB9603H gekocht voor deze hotspot functionaliteit aangezien die dus ook in de gesupporteerde lijst stond en dit werkt NIET.
Ik heb geen Hotspot TAB of vinkje. Waar zou dit moeten verschijnen ?
-
De Hotspot tab verschijnt onder Netwerk als je een compatible USB dongle plaatst ... ik had toevallig een Targa stick slingeren (ooit bij een nettopje gekregen) en inderdaad, een wireless access point erbij. Kwaliteit van verbinding is waardeloos, zelfs als je er bovenop zit, weet niet of dat aan de stick of aan de Synology ligt ... ?