Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: johndoe1 op 24 januari 2014, 10:28:04
-
Momenteel heb ik een Foscam FI9831W aangesloten op een DS114. Nu heb ik al verschillende instellingen geprobeerd, maar de bestanden blijven groot. Het is mij niet duidelijk welke instellingen het best zijn om een goede beeldkwaliteit te verkrijgen met een redelijke bestandsgrootte.
Nu zijn opnames van 30 minuten tussen de 80mb of 150mb. Persoonlijk vind ik dit vrij groot, maar ik kan er ook naast zitten. Daarom ben ik ook benieuwd naar jullie mening hierover :)
Dit zijn mijn instellingen zoals ze nu ingesteld staan.
(https://www.synology-forum.nl/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FYKKw5Ju.png&hash=f8613ca5b20157bff54f5c0b7f47fee305cb8726)
-
Je zou kunnen beginnen om de resolutie, bitrate en bitrate controle naar beneden te schroeven. Let wel, bij deze Foscam is dan de opnamestream en live weergave stream hetzelfde.
Wil je die niet veranderen zoek het dan in de tab: opname. Daar kan je de archiefopname beperken in GB en aantal dagen.
Doe bij tab: geavanceerd bewegingsdetectie van surveillance station.
Dan ga je in beheer naar de camera en naar: geavanceerd/beweginsdetectie, en stel daar de bwegingsdetectie in.
Dat allemaal bij elkaar zal de bestandsgrootte minder maken.