Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: Martyhouse op 08 juli 2015, 23:44:26
-
Ik heb een Foscam FI9853EP IP camera via netwerkkabel aangesloten op mijn thuisnetwerk. Surveillance station kan hem helaas niet vinden. De camera is met IE op local IP adres/port prima te bereiken incl live stream. De camera staat ingesteld op static IP-address.
Alle D-Link cameras die op hetzelfde netwerk hangen (ook static IP-adressen) kunnen door Surveillance Station zonder enig probleem worden gevonden.
Is dit een Foscam probleem?
Graag advies. Thanks :-)
-
Ik kan je vanavond (donderdag) wel een handje helpen. Ik had dat probleem met mijn cam ook. Geen foscam btw. Alles met het handje ingevuld en werkt perfect!
-
En? Is dit opgelost? Ik heb hetzelfde probleem nu...
-
Na een paar dagen zoeken, bleek dat het poortnummer 88 moet zijn ipv 80. Lekker handig. Niet beschreven door Foscam zelf. Doe er je voordeel mee!
-
Jawel, dat staat wel degelijk in de handleiding in het hoofdstuk "netwerk -> poorten". Ik heb als eerste actie de poort op 80 gezet in de foscam, toen ik las dat hij op zo'n kromme poort zat. Hij kan overigens ook via poort 443 verbinden.
-
Bevestiging handleiding (http://foscam.us/media/mconnect_uploadfiles/f/i/fi9853ep%20user%20manual.pdf):
[attachimg=1]
-
Hartelijk dank, ik krijg met de knop testen nu beeld en een goede verbinding. Helaas valt daarna de verbinding meerdere keren per minuut weg. Ik lees heel veel problemen hiermee. Voor iedereen lijkt de oplossing anders. Ik heb al veel instellingen geprobeerd, maar niets lijkt te werken...
-
Qua wegvallen heb ik geen oplossing. Ik heb 5 Y-Cam cameras en 1 Foscam cameras. Allen vallen ze regelmatig voor een seconde weg. Misschien moet er eens een feature request gedaan worden naar Synology om een hiaat van 1 seconde niet als wegvallen te laten zien.
Ik heb dat vooral bedraad. Toen ik nog cameras via wifi verbonden had, hadden die er geen last van. Alsof de nas voor dergelijke verbindingen wel een hiaat accepteert.
----
De poort op 88 is een heel onbenullige keuze. Die is volgens gemaakt om hem via UPnP van de router op internet te kunnen publiceren via routers die niet kunnen omnummeren. Om een klein probleempje te voorkomen creëren ze nu een groter probleem.
Toen ik hem kocht was ik eerst verbaasd dat hij niet via http verbond. (Ik probeerde ook poort 80) Direct erna heb ik https geprobeerd (Poort 443). toen werkte het direct en zag in de settings dat de http poort erg ongebruikelijk stond.
-
Bij mij werkt alleen poort 88. Zit vanaf extern te proberen, heb nog niet op de interface van de cam zelf ingelogd en instellingen bekeken. Maar vreemde is, via app op telefoon werkt het prima, maar verbinding naar SS valt elke paar seconden weg. Is bedraad aangesloten, cam zit op zelfde switch als de NAS (213+).
Wijzigen van gebruikersnaam en wachtwoord, tot het vastzetten van de bitrate, niets dat werkt. Live weergave werkt ook niet.
-
Dat het op de telefoon met de eigen app gewoon werkt, komt doordat die geen http gebruikt. Volgens de manual gebruikt de app op de telefoon het P2P protocol. (via poort 29164).
Volgens de handleiding kun je de poorten (en andere camera settings) ook via je PC aanpassen met de "Equipment Search Tool".
Echter werkt deze tool alleen op windows. Op de installatieschijf staat wel een Mac versie, maar die wil niet starten op mijn mac (El Capitan). Op de CD staat versie "1.0.0.3" van 21 mei 2015. Ziet er actueel uit. Ik heb net op het download center van Foscam gekeken, maar daar staat ook geen nieuwere versie. Maar goed, Ik heb die installatie schijf vandaag voor het eerst bekeken. Nodig is die niet echt dus. ;)
-
Nou, volgens mij doe ik alles goed. De camera heeft een vast IP, port forwarding staat zo, dat ik hem zelfs van buitenaf kan benaderen. Alleen weigert de Synology om fatsoenlijk een verbinding vast te houden. Iemand nog ideeën?
-
Niemand?