Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: rjacobs op 08 juli 2011, 21:28:23
-
Het lukt mij niet om op afstand live te kijken naar de aangesloten IP camera.
Ik kan wel remote inloggen op de webmanager en het surveillance station. als ik ben ingelogd krijg ik een grijs egaal beeld bij liveweergave, bij tijdlijn kan ik de opnames wel terugkijken en bij beheer zie ik ook het"beeldje van de camera. Als ik dan de instellingen van de camera nakijk en op camera testen klik dan krijg ik ook beeld in het controle venster.
Ik heb porten 5000/9900 en 55736-55863 open gezet in de router.
Moet ik toevallig ook de rechtsreekse port naar de camera zelf openzetten?
-
Hallo,
Toevallig heb ik deze week ook een camera aangesloten en heb hetzelfde euvel.
Ik heb ingesteld dat de opname begint als de bewegingssensor iets waarneemt, dat gaat prima en als ik in het netwerk zit waar de camera ook inzit kan ik meekijken, maar op afstand zie ik ook alleen maar een grijs/bruin vlak.
-
port forwarden van je ip cam bijvoorbeeld port 80 maar das de webserver change die naar iets anders 90 ofz
-
Heb een vergelijkbaar hetzelfde....
Mijn setup
4 camera's allemaal met eigen ip en poort. Allemaal netjes in de router geforward.De individuele camera's kan ik vanaf extern allemaal bereiken, dus de poorten zijn netjes geopend.
Inlogen vanuit eigen LAN rechtstreek naar SS werkt prima, ook met de apart toegewezen poort voor Surveillance station (192.xxx.xxx.xx:8080), maar extern lukt niet!
Kom er wel in extern als ik eerst inlog in Synology DSM omgeving en dan apart de SS opstart. Maar rechtstreeks kom ik niet verder dan een inlogschem. Password invullen kan wel, maar doet niets....scherm blijft op het inlogscherm staan met "bezig in te logen"
-
Log je in als ' admin' of als een gebruiker die je hebt aangemaakt?
Ik kon als admin wel vanaf elke (externe) locatie kijken, maar als een extra gebruiker die ik had aangemaakt niet... Vanaf het eigen netwerk werkt alles wel prima.
-
Bedankt voor het reageren. Ik heb deze vraag ook op het Amerikaanse forum geplaatst, maar daar reageert niemand.... hier dus wel!
Als 'admin' rechtstreeks inloggen lukt helaas ook niet. Het werkt dus wel als ik eerst DSM extern open en dan pas doorklik naar SS. Is te doen, maar wat omslachtig...
Gegroet!