Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: ramper op 24 september 2014, 12:41:20

Titel: Linksys LCAD03VLNOD camera
Bericht door: ramper op 24 september 2014, 12:41:20
Beste Forum,

Ik heb de volgende situatie, ik heb de volgende IP camera, namelijk de Linksys LCAD03VLNOD. Deze wil ik via Surveillance Station benaderen. Echter is dit niet een standaard camera die in de lijststaat bij Surveillance Station.

Nu wil ik deze dus handmatig toevoegen, hiervoor moet ik het "bronpad" weten. Ik heb al diverse zaken geprobeerd en ook met linksys gechat maar ben er nog niet uitgekomen.

De Camera is overigens wel te benaderen via ip adres. Kan iemand mij vertellen wat ik als juiste "bronpad"voor deze camera moet gebruiken? Ik heb overigens de DS713+ van Synology.

Bij voorbaat dank.

Jasper

Titel: Re: Linksys LCAD03VLNOD camera
Bericht door: denhuff op 25 september 2014, 11:47:50
volgens de site is deze ook ONVIF compatable
dus die instellingen(camera type) kiezen met juiste ipadres
kijk in de web interface van de camera of de poorten evt verschillende nr hebben
dan "test verbinding" ,indien oke dan kan het zijn dat je in SS de resulutie van de camera nog handmatig moet aanpassen voor beeld
Titel: Re: Linksys LCAD03VLNOD camera
Bericht door: ramper op 26 september 2014, 11:52:01
Hoi Denhuff,

Dank voor je antwoord, ik ga dit testen en laat je weten wat het resultaat is.

MVG.

Jasper
Titel: Re: Linksys LCAD03VLNOD camera
Bericht door: ramper op 29 september 2014, 15:49:12
Dag denhuff,

Het werkt! Dus de instellingen die jij hebt op gegeven werken!

Nogmaals dank.

Jasper
Titel: Re: Linksys LCAD03VLNOD camera
Bericht door: ahbrink op 27 november 2014, 10:41:59
Hoe is de kwaliteit in het donker van deze camera en is die extern draaibaar (of is het een fixed drone?).

Ik heb nu een D-Link DCS-2330L, die is op zich wel goed maar heeft slechts 5 meter nachtzicht.
Ik zoek een goede camera met goed nachtzicht namelijk.

Bedankt