Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: krekel op 05 juli 2020, 19:05:48

Titel: Extra scherm voor Surveillance station
Bericht door: krekel op 05 juli 2020, 19:05:48
Ik heb een Reolink camera aan m'n surveillance station gehangen en zou nu graag de beelden daarvan op een aparte monitor draaien. Om hier geen computer aan op te hoeven offeren dacht ik aan de Raspberry Pi, is dit een redelijke optie of zijn er betere oplossingen?
Titel: Re: Extra scherm voor Surveillance station
Bericht door: Birdy op 05 juli 2020, 19:20:03
Volgens mij moet dat werken met standaard Raspberry OS en een connectie maken met SS via Google browser, die er ook standaard bij zit.
Titel: Re: Extra scherm voor Surveillance station
Bericht door: Birdy op 05 juli 2020, 19:23:01
Zou het overigens kunnen testen, ben toevallig met een project(je) bezig met 6 PI's  :P
Titel: Re: Extra scherm voor Surveillance station
Bericht door: Briolet op 05 juli 2020, 19:35:15
Een Pi heeft toch geen scherm? Je kunt er ook een tablet aan hangen en DS Cam kijken. Tablets zijn energiezuinig en je hebt geen aparte monitor nodig.
Titel: Re: Extra scherm voor Surveillance station
Bericht door: Birdy op 05 juli 2020, 19:37:35
Klopt, maar TS wil een PC uitsparen en een PI met scherm is ook zeer zuinig, als je een groter scherm wilt dan een tablet.
Titel: Re: Extra scherm voor Surveillance station
Bericht door: krekel op 05 juli 2020, 23:03:50
Klopt, ik heb nog een aantal schermen over dus wil ik er 1 ophangen met camerabeeld erop...
Titel: Re: Extra scherm voor Surveillance station
Bericht door: Birdy op 05 juli 2020, 23:21:09
Getest:

[attachimg=1]

De browser is Chromium (afgeleide van Google Chrome (https://nl.wikipedia.org/wiki/Chromium_(software)))