Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: Dwergkonijn op 15 augustus 2016, 10:00:58
-
Heb een jaar voordat ik de NAS aanschafte een ELRO C905IP camera aangeschaft. Nu ik bezig ben om deze in de Surveillance Station te stoppen lukt dit met geen mogelijkheid.
Ik heb een aantal tips en tricks uit andere topics al losgelaten op deze camera, maar allemaal zonder resultaat.
Ik weet het IP adres van de camera en het poortnummer, maar verder krijg ik het apparaat niet naar behoren in de SS.
Iemand nog tips en tricks die nog niet uitgeprobeerd zijn of heeft iemand deze camera al in zijn SS en hoe is dat voor elkaar gekregen.
De camera is inmiddels niet meer bekabeld.
Alvast bedankt voor her meedenken.
-
Deze cam staat niet in de Surveillance Station IP camera Support List (https://www.synology.com/en-global/compatibility/camera) en ondersteunt geen ONVIF maar, misschien dat deze (oude) Topic je wel kan helpen (http://www.synology-forum.nl/surveillance-station/elro-c903ip-camera/msg38372/#msg38372).