Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Surveillance Station => Topic gestart door: arendapi op 02 december 2020, 17:10:30
-
Ik heb een probleem met het bekijken van mijn camera beelden op de NAS sinds kort gebruik ik een MacBook Pro indien ik inlog op de nas moet ik een z.g.n plugin downloaden echter als ik dit probeer krijg ik de bootschap dat het certificaat verlopen is. Hoe krijg ik dit voorelkaar ?
mvg Arend
-
Geachte Forum leden,
Al geruime tijd maak ik gebruik van een beveiligingscamera (Onvif)die ik heb aan gesloten op De Nas (J110) deze had ik aangesloten op een windows computer dat werkte prima de beelden werden opgeslagen op de Nas alles naar wens. Nu ben ik overgestapt van Tele2 Internet / Telefoon naar glasvezel van Trinet sindsdien werkt de camera niet meer als ik de windows computer gebruik staat daar de camera op "Disabled".
Nu heb ik inmiddels een MacBook Pro aangeschaft als ik daar Synology Nas Surveilance Station gebruik krijg ik een mededeling dat ik een extensie dien te downloaden als ik dit doe geeft deze aan dat het certificaat niet meer geldig.
Overigens als ik in het modem kijk zie ik daar wel de camera staan maar daar staat geen IP adres bij. Hoe kom ik aan het IP adres ???
Wie van u weet hoe dit probleem is op te lossen.
Mvg Arend