Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => Spotweb => Topic gestart door: tcviper op 04 maart 2017, 18:06:11
-
Hi all,
Heb de package geinstalleerd via de link in https://www.synology-forum.nl/spotweb/spotweb-installatie-tutorial/ alleen wat ik nergens zie staan is hoe je eenvoudig de spotweb installatie zelf kunt updaten? is dit mogelijk en zo ja, hoe? :)
Reden dat ik het vraag is omdat ze in de nieuwste update Radarr ondersteuning hebben toegevoegd: https://github.com/spotweb/spotweb/pull/274
Thx!
-
https://www.synology-forum.nl/spotweb/dagelijks-updaten-van-spotweb/msg204610/#msg204610
Ik gebruik dit commando : /usr/local/bin/php56 /volume1/web/spotweb/retrieve.php
-
Een retrieve doet een update van je spots terwijl de vraag volgens mij gaat over de update van de Spotweb applicatie.
Geen idee of die zo te updaten is en hoe.
-
als Birdy zo vriendelijke is om het package te updaten. (wat hij ook regelmatig doet) dan kan je hem update via http://synology.nzbusenet.com als ik hem heb geĆ¼pload.
-
als Birdy zo vriendelijke is om het package te updaten
Ik? @Stephan296 denk ik ;)
-
Net een nieuwe versie van spotweb gebakken, in de tutorial van Birdy nu te downloaden: https://www.synology-forum.nl/spotweb/nieuwe-spotweb-installatie-tutorial/msg206505/#msg206505
Ik ben niet aansprakelijk voor het eventueel crashen van je spotweb ;-)
-
Use with care :-)
Laatste keer werkte het daarna niet meer voor mij.
Thanks voor de update!
-
Ik heb voor nu handmatig de nieuwe .zip gedownload en die uitgepakt over de bestaande /web/spotweb :P Werkt!
-
@Stephan296
sry! :o
Trouwens ook ge-update gelijk Bedankt!
-
Bedankt @Stephan296
Na de update nog wel doen : /usr/local/bin/php56 /volume1/web/spotweb/bin/upgrade-db.php 8)
-
Die DB upgrade is niet altijd nodig. Alleen als er zaken aan de DB gewijzigd zijn.