Synology-Forum.nl

Packages => 3rd party Packages => Spotweb => Topic gestart door: Killerman op 03 september 2017, 19:40:06

Titel: Spotweb api sleutel werkt niet.
Bericht door: Killerman op 03 september 2017, 19:40:06
Hallo,

Ik ben op dit moment bezig om couchpotato werkend te krijgen, alleen krijg ik in de log de volgende error te zien:

Invalid XML returned, check "http://ijlenhave.nl/spotweb/api?imdbid=4464394&apikey=xxx&t=movie&extended=1" manually for issues

Ik heb al een aantal uren op internet gezocht en daarin wordt aangegeven als deze url in mijn browser plak en de xxx verander in mijn api sleutel dat deze het eerst moet werken.

Als ik dat doe krijg ik het volgende te zien:
(https://www.mupload.nl/img/wndbkd5xa411v.jpg)

Verder heb ik gelezen dat een tijdelijke oplossing warnings uitzetten in index.php. Dit helpt bij mij niet.

Dit heb ik in mijn index.php staan:

error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE & ~E_WARNING & ~E_STRICT & ~E_DEPRECATED
display_startup_errors = Off

Warning heb ik hieraan toegevoegd, maar dit verhelpt het probleem niet.

Ook heb ik in .htaccess de 4de regel toegevoegd, ook dit helpt niet.
Dit staat nu in .htaccess:

<IfModule mod_rewrite.c>
   RewriteEngine on 
   RewriteCond %{REQUEST_URI} !api/ 
   RewriteRule api/?$ index.php?page=newznabapi [QSA,L] 
   RewriteRule details/([^/]+) index.php?page=getspot&messageid=$1 [L]
</IfModule>

Ik hoop dat iemand de oplossing weet, ik wil heel graag couchpotato gebruiken voor het zoeken naar films op mijn eigen spotweb.

Alvast bedankt!