Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => Spotweb => Topic gestart door: ppeeters11 op 24 januari 2017, 22:29:56
-
Hallo,
In mijn Spotweb heb ik geen setting bij config. Waar kan ik deze wel vinden of wat moet ik hier aan doen?
Thanks!
Patrick
-
Volgens mij heb je dan geen rechten.
-
Waar kan ik dit aanpassen?
-
Je moet inloggen met wat ingegeven hebt in PS12 (https://www.synology-forum.nl/spotweb/nieuwe-spotweb-installatie-tutorial/)
-
Oke ik dacht eerst met admin.
Maar wat ik in PS12 heb ingevuld werkt ook niet.
-
Nee, inloggen met je bij P13 hebt ingegeven. Het wachtwoord daar opgegeven is ook het wachtwoord van de admin user. Dus inloggen met admin en jouw wachtwoord en de username zoals bij P13 opgegeven de juiste rechten geven.
-
P13 ? (ik lees dan PS13), het is eigenlijk PS17 ;)
[attachimg=1]
Maar goed, het werkt (begrijp ik).
-
:-) jaik bedoelde PS13. De username en wachtwoord zoals daar opgegeven is de user waarmee je kan inloggen. Bij PS17 log je met hetzelfde wachtwoord, maar dan met username admin in om rechten toe te kennen. In jouw geval voor de user Birdy