Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => SABnzbd (usenet) => Topic gestart door: W.Lagerberg op 08 september 2013, 16:56:43
-
Ik gebruik spotnet om van alles te downloaden. Op mijn laptop had ik dit zo ingesteld dat automatisch SABnzbd de download op zich nam door alleen op de downloadknop te drukken.
Omdat SABnzbd nu alleen op mijn NAS staat en ik de nzb files moet importeren vraag ik mij af of ik dit direct kan linken naar mijn nas.
De download map in spotnet kan ik nl niet veranderen naar mijn netwerk.
Heeft iemand hier ervaring mee?
-
Al eens gegoogled? Dit is het eerste resultaat wat ik tegenkom. Je kunt gewoon de gegevens van je SABnzbd aanpassen: http://www.spot-net.nl/kb/article.php?a=148
-
Met google kom ik er niet uit.
Het aanpassen van SABnzbd lukt juist niet om in settings.xml dingen te veranderen.
Ook is er een optie om een folder toe te wijzen aan SABnzbd om als bewaakte map te fungeren waarin ik nzb files kan opslaan, alleen ziet deze mijn pc/laptop niet.
-
Met de bovenstaande link die ik je geef heb je niet eens een map nodig waar je de NZB`s in op slaat. Hij stuurt ze dan direct door naar SABnzbd.
Bij de instellingen van SABnzbd kun je heel makkelijk een "Bewaakte map" instellen via: Instellingen > Mappen > Bewaakte map. Als je daar op browse klikt en een map selecteert, haalt hij daar je NZB`s weg.
-
ok...zoals ik probeerde uit te leggen...met de link kan ik wel settings.xml openen (C:\ProgramData\Spotnet\settings.xml) maar kan hier niets in veranderen of opslaan!
En ook de bewaakte map kan ik wel openen maar deze ziet alleen mappen op mijn NAS en niet op mijn laptop/pc.