IPKG LIST | MORE
Is het nog wel mogelijk om die 'py-sabnzbplus' package downloaden?ik krijg namelijk de volgende melding:>>>Synology_server> ipkg install py-sabnzbplusNothing to be doneAn error ocurred, return value: 4.Collected errors:Cannot find package py-sabnzbplus.Check the spelling or perhaps run 'ipkg update'<<<Natuurlijk heb ik ipkg update al (een paar keer ondertussen) gedaan.Iemand een ideetje?
Kijk ff in dit item op het nieuwe SABnzb+ forum : http://forums.sabnzbd.org/index.php?topic=180.0Kort samengevat : moet mogelijk zijn met eigen acties, nog niet standaard aanwezig in SABnzb+ .
Inmiddels wordt er druk gewerkt aan SSL ondersteuning (native) in SABnzbd, waarschijnlijk is dit in de volgende release (0.4.0) aanwezig!
Citaat van: "mdamen"Inmiddels wordt er druk gewerkt aan SSL ondersteuning (native) in SABnzbd, waarschijnlijk is dit in de volgende release (0.4.0) aanwezig!Als deze release dan ook beschikbaar komt voor de DSx07+ is het plaatje natuurlijk helemaal compleet
Hoezo??? Het gaat in deze thread toch om de DSx07+??
Gestart door ed_xBoard Algemeen
Gestart door mdamenBoard Algemeen