Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => SABnzbd (usenet) => Topic gestart door: logingegevens op 30 december 2012, 20:43:51
-
Beste mensen.
Sinds eergisteren deed mij SABnzbd het niet meer.
Daarom oude package verwijderd en de versie 0.7.7 geïnstalleerd.
1 probleem: Ik kan geen mappen meer toewijzen.
Alleen de Map voor verwerkte downloads kan ik toewijzen
Bij de tijdelijke downloadmap blijft hij iedere keer weer (opnieuw) verwijzen naar
/usr/local/sabnzbd/var/Downloads/incomplete
Dus als ik verwijs naar /volume1/downloads dan springt hij na het opslaan weer terug naar /usr/...etc
Bij bewaakte map kan ik ook geen map toewijzen. Na opslaan wordt de balk weer leeg en is de toegewezen locatie verdwenen.
Wie weet hier de oorzaak van en belangrijker, de oplossing hiervoor
Systeem:
DS112
DSM 4.1-2668
-
Oplossing is simpel: verwijder in Filestation de reeds bestaande mappen (zoals incomplete) uit de map downloads. Als je dan de wijzigingen doet in mappenbeheer van SABnzbd worden de mappen opnieuw aangemaakt en wordt de instelling opgeslagen.
-
Bedankt. Ik had hetzelfde probleem. Mappen /incomplete en /complete verwijderd. SABNZBD heeft toen opnieuw mappen aangemaakt en toen deed het downloaden het.