Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: walberg op 16 januari 2016, 15:16:43
-
Ik heb nu (oudere versie) DSPhoto op mijn Ipad1 staan. Wat moet ik precies invullen bij het startscherm?
En moet HTTPS dan nog aangevinkt worden?
QuickConnect.to/xxxxxx/photo had ik ingevoerd met mijn gebruikersnaam en wachtwoord maar dan geeft het systeem aan dat connect mislukt is.
-
Hallo Walberg,
Als ik de link gebruik die je in je bericht post, kan ik al je foto's bekijken. Weet niet of dat de bedoeling is?
-
Inderdaad!
Ik ben zo vrij geweest de link aan te passen zodat deze niet meer openbaar te zien is
-
Ik heb inmiddels al gezien dat ik alleen het locale adres in moet voeren in dat scherm. Inmiddels werkt daar het quickconnect ook. Waarom je een wachtwoord en gebruikersnaam in moet voeren in dat scherm is mij ook onduidelijk want zoals Robert inderdaad al aangaf geeft de link ook zonder wachtwoord toegang. Dat had ik inderdaad niet verwacht.
-
Alle mappen in Photo station zijn standaard openbaar toegankelijk.
Dat moet je aanpassen in Photo Station.
-
Zo zou ik het het toch niet willen stellen.
Met het aanmaken van een nieuw album in Photo Station krijg je direct in het scherm de mogelijkheid het machtigingstype in te stellen, en de rechten toe te wijzen. Lijkt me voor de hand liggend om dat dan direct goed in te stellen.
-
Als je zelf binnen de map Photo mappenaanmaakt krijg je nergens zo'n schermpje.
Met File Station of Windows bedoel ik.