Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: sinn op 10 augustus 2021, 16:31:30
-
Ik heb net geupgrade naar DSM7 en gebruik de NAS als backups voor mijn foto's op mijn smartphone. Normaal kijk ik er nauwelijks naar.
Nu kom ik erachter dat de foto's op twee plaatsen staan. Privé en gedeelde.
Ik denk dat ik gedeelde niet nodig heb. Kan ik "gedeelde" zomaar uitschakelen in de instellingen van photos. Of moet ik eerst alle foto's verplaatsen naar de privé ruimte?
Geen idee waarom ze bij mij op twee plaatsen staan.
-
Onder je home / photos heb je waarschijnlijk al de map Mobile Backup. Dat us van je mobieltje.
Als je gewoon nog een map maakt onder Photos, maakt niet uit hoe je die noemt kun je die foto's van het gedeelde ruimte daarin verplaatsen. De locatie daarvan is dan volume1/photo. Dan worden ze zichtbaar in Synology photos persoonlijke ruimte. Daarna kun je het gedeelde mappen uitschakelen.
-
Dat op twee plekken was ook al met Photo Station. Alleen moest je daarvoor expliciet de 'persoonlijke photostation' inschakelen.
-
Dat is waar, Maar bij Photo had je twee verschillende ingangen. Voor de gedeelde ruimte met je username (op mobiel) en voor de persoonlijke username/username. Nu zit het in 1 app. Ook in DSM zelf. Misschien is dit voor Sinn even verwarrend.
-
Was even zoeken maar is helemaal gelukt. Bedankt!