Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: Anonymous op 29 juni 2010, 13:29:47
-
Na het upgraden van PS3 naar PS4 kan iedereen de foto's bekijken. Nieuwe albums als openbaar instellen staat niet aangevinkt en verder zijn er geen gebruikersaccounts actief.
Ik heb Photo Station 4 al een keer uitgeschakeld en opnieuw ingeschakeld maar dat helpt niet.
Hoe kan ik het inlogveld weer actief maken???
-
Hoe kan ik het inlogveld weer actief maken???
Inloggen als admin, Instellingen, foto, kopje albuminstellingen, knop Toegangsgoedkeuringen. Daar alles uitvinken.
Succes,
Wizjos
-
Daar alles uitvinken.
En natuurlijk niet vergeten de Opslaan knop te gebruiken. Je kunt alles in 1x uitvinken door in Openbaar (bovenin) een vinkje te zetten en vervolgens daar weer weg te halen. Scheelt een hoop geklik als je veel albums hebt :)
-
Hoe kan ik het inlogveld weer actief maken???
Het inlogscherm zie je overigens pas als je op Aanmelden klikt. Ik vraag me overigens af of deze link er wel is als er helemaal geen accounts zijn ingeschakeld. Als eerdere tips niet werken, probeer het anders is door minimaal één account ingeschakeld te hebben (rare vertaling overigens).
-
@ Wizjos en Matr1x,
Bedankt! moest idd de instellingen bij "foto" aanpassen.
Van mij mag er een slotje op.