Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Photo Station / Photos => Topic gestart door: Irene op 24 juni 2013, 22:38:17

Titel: Fotos extern benaderen
Bericht door: Irene op 24 juni 2013, 22:38:17

Ik koppel statische ip adressen aan een mac nummer, en die weer aan een vaste port zodat ik ze extern kan benaderen. Voor een apparaat kan ik dat volgen omdat het een fysiek ding is met een mac adres.
Ik kan dus via de browser bij mijn nas en via dscam bij mijn camera.
Dat kan ik volgen. Maar nu:

hoe doe ik dat nou als ik naar een logisch deel moet, dus b.v. Vanuit dsphoto naar mijn fotos op de NAS.
 Hij pikt het niet als ik mijn extern ip adres ingeeft. Ook niet met :5000 erachter of :80 of 5005 van webdav (deze is enabled)
(Ik heb de lijst met porten gevonden, maar waar leg ik de logische koppelingen?)

Waar en hoe definieer ik dat?

Titel: Re: Fotos extern benaderen
Bericht door: flingle op 25 juni 2013, 00:43:44
Ik begrijp je verhaal niet helemaal, maar...
Na het installeren van 'Photo Station' in het 'Package Center' en een portforwarding van poort 80 naar je NAS, zou je nadat je heb gekeken naar de twee bijgaande plaatjes, enig idee moeten hebben hoe het zou kunnen werken.
Titel: Re: Fotos extern benaderen
Bericht door: Irene op 25 juni 2013, 07:37:29
Intern deed ik dat al zo. Maar extern wist ik niet naar welk ipadres.
Ik begrijp nu dat aan een intern ip adres meerdere porten gedefinieerd mogen worden en dat het type port de toegang bepaald ( zoals lijst van synology aangeeft, dat durfde ik niet omdat ik bang was dat ik straks niet meer bij de nas kon komen door conflicterende opdrachten)

Inmiddels ingevuld port 80 naar ip nas, en het werkt.
Bedankt!