Synology-Forum.nl
Packages => 3rd party Packages => Overige 3rd party packages => Topic gestart door: Arkie op 30 mei 2013, 23:44:34
-
Hallo, ik heb volgens de handleiding Serviio op mijn 412+ geinstalleerd, maar als ik deze nu benader wordt er om een wachtwoord gevraagd, ik kan deze nergens aanmaken in dsm.
Heb al zitten zoeken op diverse forums, maar nog geen oplossing!
mvg Thijs
-
Ja ik zit met het zelfde probleem
Gr. Bart
-
Hoe Serviio in te stellen vanaf een andere pc: http://pcloadletter.co.uk/2012/01/25/serviio-syno-package/ (http://pcloadletter.co.uk/2012/01/25/serviio-syno-package/)
Installeren van een Web Gui voor Servio op de Synology zelf: http://www.eg-blog.de/?p=573 (http://www.eg-blog.de/?p=573)
Overigens stond er bij mij na installatie géén wachtwoord ingesteld, dus ik vind het spannend hoe het zo gekomen is. En je zegt er wordt om een wachtwoor dgevraagd als ik hem 'benader'"". Maar als je een DLNA media server zoals Serviio benadert is er toch nooit sprake van het moeten ingeven van een (gebruikersnaam en) wachtwoord? Je ziet de mediaserver, of je ziet hem niet. Hoe benader je hem?
-
kijk het zit zo ik heb serviio geïnstalleerd en kan hem ook zijn met mijn tv. Maar het lukt alleen niet om de mappen te selecteren waar mijn video bestanden in staan. (https://www.synology-forum.nl/proxy.php?request=http%3A%2F%2F84.24.142.133%2Ffoto%26%23039%3Bs%2Fsynologyforum&hash=33cb55978acb05b6acef3f32f7b4da5370bfb4d1)
-
A ha, ik zie het. Als je de webgui installeert uit de 2e link (of je installeert Serviio op een pc en via de truuk uit de eerste link in mijn post laat je die pc installatie verwijzen naar de synology) , dan kun je bij het wachtwoord komen.
edit: serviio installatie op pc naar synology laten verwijzen:
On Windows, use Notepad to open ServiioConsole.exe.vmoptions (in the Serviio/bin folder) and add the line:
-Dserviio.remoteHost=192.168.1.100
daarna serviio herstarten op de pc
-
Zo moet het inderdaad, zoals peeweesyn zegt, ter aanvulling moet je het ip adres 192.168.1.100 veranderen naar het ip adres van je NAS.
Groet Thijs
En bedankt iedereen
-
(https://www.synology-forum.nl/proxy.php?request=http%3A%2F%2F84.24.142.133%2Ffoto%26%23039%3Bs%2Fsynologyforum2&hash=644d90bdc9107aacc887e640dc3cec2a05b06595)
Het is zo ver gelukt maar weet alleen niet hoe ik naar een map kan laten streamen.
gr. Bart
-
Het streamen gebeurt van je NAS naar bijvoorbeeld je samsung TV, maar eerst moet je bij library nog je mappen vrij geven waar je films in staan, bijv: /volume1/films
En je moet in je NAS nog je serviio account vrijgeven voor die zelfde map, dit doe je bij gebruikers in je DSM.
Als het goed is kan je dan je video bestanden die je wilt streamen terugvinden op je televisie!
Succes
-
Onder het kopje remote bij de console kan je een wachtwoord invoeren.
(http://nas-ip/serviioweb/index.php)