Synology-Forum.nl
Packages => Officiële Packages => Topic gestart door: hvanbenthem op 06 oktober 2021, 13:24:15
-
Op mijn NAS (218) draait de Synology Calender applicatie. Ik heb 3 apple cliënts (MacBook, iPad en iPhone) waarmee ik mijn agenda synchroniseer. Op alle drie cliënt maak ik gebruik van Apple Agenda. Met de iPhone en iPad heb ik geen probleem ik kan activiteiten toevoegen, verwijderen en aanpassen. Echter op de MacBook onder OSX kan ik geen activiteiten aan de agenda toevoegen. Synchronisatie met de NAS gaat goed en kan nieuwe activiteiten (aangemaakt op iPhone en iPad zien, kan deze verwijderen en updaten, maar nieuwe activiteiten komen niet door op de NAS.
Heeft iemand een idee waar ik moet kijken?
-
Bekende beperking van MacOS. Wordt ook in de help genoemd. (En op dit forum)
-
Dank je wel, ondanks de inhoud.
In welke help kan ik daar iets over lezen?
-
Volgens mij staat er ergens een 'help' menu binnen de agenda pagina. Maar hier op het forum is er een uitgebreidere discussie geweest over exact dit probleem. Ik kan ook niet meer doen dan de zoekfunctie van dit forum gebruiken.
Het ging om bepaalde checkboxen uit zetten.
-
Ik denk dat ik in de war ben met het nieuwe Contacts. Calender is er al een behoorlijk tijdje en ik gebruik het al tijden op mijn MacBook (High Sierra). Daar waren nooit problemen. Nog bij mij of meldingen van andere forumgebruikers.
-
Heb OSX opnieuw geïnstalleerd en de Agenda icm met Synology Calender functioneert weer prima.
Wat mij betreft kan dit item gesloten worden