Synology-Forum.nl

Packages => 3rd party Packages => NZBGet => Topic gestart door: pa3hio op 01 maart 2017, 15:04:09

Titel: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: pa3hio op 01 maart 2017, 15:04:09
Ik heb DSM 6.1 opnieuw moeten installeren op mijn 716+. Ik probeer nu NZBget weer werkend te krijgen, maar na veel lezen is het me niet meer duidelijk wat nu te doen.

Ik heb het pakket geinstall. volgens het voorbeeld (zoals ik dat al enkele keren meer heb gedaan) het pakket is geinstall. maar geeft de status stopgezet. Bij opstarten, de inmiddels bekende melding dat deze de service niet kan starten.

Mijn eigenlijke vraag is dus: moet ik nu wel of niet iets veranderen met putty of winscp? Ik heb het ergens gelezen hier, maar vind het niet meer terug, en weet dus even niet meer wat te doen.

Kan iemand grofweg zeggen wat ik nu nog moet doen? Ik zou het wel jammer vinden, als dit mooie pakketje niet meer werkt  :)

Alvast bedankt.
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: Birdy op 01 maart 2017, 16:34:21
Citaat
moet ik nu wel of niet iets veranderen met putty of winscp? Ik heb het ergens gelezen hier, maar vind het niet meer terug, en weet dus even niet meer wat te doen.
Ja, zie hier (https://www.synology-forum.nl/dsm-6-0/dsm-update-version-6-0-7321-3/msg190405/#msg190405), staat ook in de NZBGet-tut (https://www.synology-forum.nl/nzbget/nzbget-installeren-(nieuw)-parkeer-deze-even-hier-omdat-het-nog-niet-af-is-(/), helemaal onderin. ;)
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: pa3hio op 01 maart 2017, 19:11:26
Dank voor je antwoord. Bestaat de kans dat dit met een update van nzbget niet meer hoeft?
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: Birdy op 01 maart 2017, 19:21:29
Weet ik niet.
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: pa3hio op 02 maart 2017, 15:26:58
Het verhaal krijgt een (positief) staartje : Ik heb totaal nog geen veranderingen aangebracht met putty en/of dergelijke, i.v.m. tijd. Nu log ik net (vanaf mijn werk) in op de nas, en test nzbget, hij start normaal op  :) Vanavond configureren, en kijken of hij raad weet met een nzb file, maar het probleem heeft zich vanzelf opgelost. Ik laat nog even weten of alles werkt, maar omdat ik dit pakket al vele jaren gebruik, benik blij dat het weer lijkt te gaan werken...

Wat zou de verklaring zijn, dat het nu werkt. het enige wat ik gedaan heb, is een reboot...
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: proxydude op 04 maart 2017, 10:22:07
Meschien dat iets op de zelfde poort stond en na een herstart is dat "iets" niet gestart en wel nzbget.
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: pa3hio op 04 maart 2017, 10:33:27
Geen idee, maar alles werkt weer, na een compleet nieuwe dsm install, die een beetje misgelopen was, na de update naar 6.1.
Downloadstation werkt ook met nzb files, maar laat soms wat rest-bestanden her en der staan, terwijl nzbget gewoon doet wat hij moet doen: de watch folder in de gaten houden, en het resultaat in de map compleet zetten.😊

Dank voor de reacties!
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: FNONAMUS op 04 maart 2017, 14:43:28
Ik heb zelf geen Putty, maar heb ook ervaren (en hier gedeeld) dat een herstart dé oplossing is.
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: duduf op 24 maart 2017, 16:51:55
Hallo, Ik heb na het update van DSM naar 6.1 probleem met NZBGET. Deze start niet meer op. ik heb het verwijderd en opnieuw geïnstalleerd allemaal conform uitleg maar helaas geen succes. Inmiddels ook nieuwe versie 17.1 geprobeerd deze start wel na installeren maar zodra ik de gegevens van de pay server configureert en opnieuw "reload" dan start hij niet meer.
Ik heb voor beide versie ook de start-stop script gewijzigd zoals aangegeven en ook niets. Tussen door ook de Synology een reboot gegeven. Iemand een idee?
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: FNONAMUS op 02 april 2017, 20:00:17
Waarom zou je start-stop wijzigen?

Dom idee, welke kleur heeft dat logo links boven?
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: duduf op 03 april 2017, 10:09:31
@FNONAMUS
Vreemd genoeg heb ik net versie 16-4.22 opnieuw geïnstalleerd en deze doet het nu... ik snap niet wat het probleem was maar het werkt weer.
Titel: Re: NZBget onder DSM 6.1 update 1 vraagjes
Bericht door: FNONAMUS op 04 april 2017, 08:07:06
Soms zijn dingen onbegrijpelijk ;)

Welicht dat de combi install/restart het juiste pakket weer geactiveerd.