Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Media Server (UPNP/DLNA) => Topic gestart door: johnlemans op 17 augustus 2012, 09:15:51

Titel: [Opgelost] Streamen van mkv en X264 gaat niet goed!
Bericht door: johnlemans op 17 augustus 2012, 09:15:51
Hallo,
Ik heb sinds gister de Synology DS112.
Nou wil ik een film streamen via mijn mediaspeler (Eminent EM7080) en dan krijg ik met de .mkv en x264 bestand alleen geluid en ondertitel maar geen beeld!
Alle andere bestanden zoals iso en video ts gaan goed.
Wie kan mij hiermee helpen?
Titel: Re: Streamen van mkv en X264 gaat niet goed!
Bericht door: StefaanD op 17 augustus 2012, 09:24:45
Kijk eerst eens na of je mediaspeler wel de laatste firmware versie bevat.

Er waren vroeger wel problemen met afspelen van mkv bestanden op deze spelers, een simpele zoektocht op Google levert alvast genoeg resultaat op. Maar dit is in een firmware versie van de speler blijkbaar opgelost.
Titel: Re: Streamen van mkv en X264 gaat niet goed!
Bericht door: johnlemans op 17 augustus 2012, 11:21:56
Wel raar,want ik had hiervoor een externe HD via USB op de mediaspeler aangesloten en toen kon ik die bestanden wel bekijken.
Titel: Streamen van mkv en X264 gaat niet goed!
Bericht door: LukeVredeveld op 17 augustus 2012, 12:10:53
Streamen kan niks fout aan gaan. Deze problemen liggen voor 99% van de gevallen buiten je synology. Werken dezelfde films op dezelfde speler voorheen wel? Mkv is een container-formaat. De ene of de andere film kan veel schelen


Sent from my iPhone using Tapatalk
Titel: Re: Streamen van mkv en X264 gaat niet goed!
Bericht door: johnlemans op 19 augustus 2012, 08:04:58
Heb de firmware van de mediaspeler geupdate en het is voor elkaar.
Hij speelt weer alles af.
Bedankt voor de reacties