Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Mailplus server en client => Topic gestart door: bvooijen op 20 oktober 2016, 14:40:28

Titel: mailserver plus aan de praat krijgen
Bericht door: bvooijen op 20 oktober 2016, 14:40:28
Hallo,

Mijn oude NAS (214+, DSM5.2) ging kapot en moest ik vervangen: een 716+II met DSM6. Op de oude NAS draaide zarafa, dat kan niet meer op de nieuwe NAS (althans niet echt eenvoudig, als het al werkt). Maar, op de nieuwe NAS kan wel MailPlus server.  Ik heb de handleiding op de synology website gevolgd. Ik krijg dit echter niet werkend en heb hier een aantal vragen over.In talloze andere berichten op dit (en andere) forum heb ik nog niet de voor mij werkende oplossing gevonden. De vragen:

Ik hoop dat iemand mij een stapje verder kan helpen!
Titel: Re: mailserver plus aan de praat krijgen
Bericht door: bvooijen op 24 oktober 2016, 19:09:06
Ik heb outlook ondertussen ook aan de praat. Kwestie van net zo lang rommelen met instellingen in outlook, op de server en jn de firewall tot het werkte.
Nu nog de oude mail uit de ibdata en frm files overzetten...