Synology-Forum.nl

Packages => Officiƫle Packages => Mailplus server en client => Topic gestart door: Daddy Cools op 05 september 2019, 14:31:05

Titel: Mail via hosting naar Mailplus laten lopen
Bericht door: Daddy Cools op 05 september 2019, 14:31:05
Hallo allemaal,

Ik wil graag het volgende en moet even de juiste kant op gestuurt worden.

Graag wil ik dat mijn mail bij hosting party  binnenkomt zodat die alle spamfilters etc.. erop los kan laten.
Vervolgens wil ik alle mail via pop3 naar mijn nas halen.
Het versturen van mail mag wel direct van mijn nas.

Als ik het onderstaande stappenplan volg ben ik zo bezig of is dit enkel een fallback als mijn nas uit staat?
https://blog.mobile-harddisk.nl/tutorials/synology-mailserver-instellen-met-fallback-server/

Dat vermoet ik maar wat zou ik moeten aanpassen om dit wel voor elkaar te krijgen?
(Perfecte wereld =  binnen via hosting en buiten via nas met fallback erbij  ;))

Bedankt,
Titel: Re: Mail via hosting naar Mailplus laten lopen
Bericht door: dvandonkelaar op 13 september 2019, 11:07:15
De guide is van Mail Server, niet van MailPlus. Welke wil je gebruiken?

Bij MailPlus kun je pop3 fetch per account instellen en ook de SMTP server van dat account toewijzen. Dan haalt MailPlus periodiek de data op en verzend je via de hosting provider.
Titel: Re: Mail via hosting naar Mailplus laten lopen
Bericht door: Daddy Cools op 01 oktober 2019, 12:28:25
Ik wil voor Mailplus gaan aangezien die makkelijker is volgens mij.
Bedankt, ik zal mij verder verdiepen in MailPlus.
Titel: Re: Mail via hosting naar Mailplus laten lopen
Bericht door: Briolet op 01 oktober 2019, 13:04:52
Volgens mij zit er weinig verschil in in moeilijkheid. Vooral als je alle pop gebruikt en de server alleen voor versturen wil gebruiken.

Beide gebruiken onder water wel geheel andere open source pakketten voor spam en mail filtering.

Ik zou geen fallback server gebruiken. Met de hedendaagse mailbescherming (spf en dmarc) moet dat een stuk diepgaander geconfigureerd worden dan in die link staat. Een fallback server goed implementeren vereist meer dan de mogelijkheden van de GUI. Op de fallbackserver moet je dan al dingen instellen (b.v. arc) waar je bij een server van een 3de partij geen toegang toe hebt.