Synology-Forum.nl
Packages => Officiƫle Packages => Mail Server => Topic gestart door: JHDNL op 11 februari 2016, 16:57:26
-
Hoi,
ik wil graag mijn email openen in Thunderbird, alleen ik krijg de instellingen daar niet goed. In Mail Server heb ik SMTP aanstaan (ook SSL/TLS), net zoals IMAP (met SSL/TLS). Verder staan de poorten goed doorverwezen en heb ik de firewall ingesteld.
Via Mail Station kan ik gewoon mail versturen en ontvangen, dus het lijkt me dat de server instellingen gewoon goed staan.
Mijn instellingen in thunderbird zijn als volgt:
emailadres: voorbeeld@domeinnaam.nl
ww: ww NAS bij dit account
Bij serverhorstnaam heb ik domeinnaam.nl, imap/smtp.domeinnaam.nl en WAN-ip geprobeerd. Poorten zijn IMAP 993 en SMTP 465, authenticatie Automatisch en gebruikersnaam 'voorbeeld'.
Thuunderbird geeft echter elke keer aan dat hij geen instellingen kan vinden voor mijn account.
Aangezien er nou ook niet zoveel instellingen zijn heb ik volgens mij wel zo'n beetje alle combinaties geprobeerd, dus mijn vraag is of ik wat over het hoofd zie. Iemand een idee?
-
Bij Servernaam moet je de naam (of LAN IP adres) van je NAS opgeven.
/Erik
-
Nee hoor kan gewoon je externe adres mits de poorten goed geforward zijn, gezien het feit dat hij kan versturen en ontvangen zit dat wel goed.
-
Maar dan moet de router wel loopback ondersteunen.
Als het een vaste PC is (geen laptop die buitenshuis komt) dan zou ik gewoon de Syno naam (of zijn LAN IP adres) nemen.
IIG handig om me te beginnen.
-
Het probleem was toch een verkeerde instelling bij de portforwarding, het werkt perfect nu. Bedankt voor de hulp!