Synology-Forum.nl

Packages => Officiële Packages => Mail Server => Topic gestart door: ravaoo op 20 februari 2021, 09:33:23

Titel: Copy van externe mail naar nas
Bericht door: ravaoo op 20 februari 2021, 09:33:23
De titel zegt alles.

Ik heb een nieuwe hosting partij voor mijn domein. Mijn oude host maakte backup van imap accounts. Mijn nieuwe alleen mijn webspace.
Toen bedacht ik dat ik de mail kan ophalen met mijn nas. Mailserver geïnstalleerd op mijn Ds115j. Plus kan daar niet op.
Met mijn account via iphone op de nas ingelogd. Werkt.
Met usb copy maak ik backups van de imap van de gebruikers naar de usb drive. Werkt.
Nu wil ik een copy of sync van mijn mail host in het account krijgen. Dat lukt me nog niet. Ik wil de mail op de host houden omdat mijn ip adres dynamisch is en mijn ds115j niet zo bijzonder snel is.

Weet iemand hoe ik een externe imap in mijn mailserver kan krijgen? (Automatisch en niet 1 keer)

Of heeft iemand een andere oplossing?

Ik ga niet nog een keer van host wisselen. Wat en werk!

Dank alvast voor jullie prachtige antwoorden 😇
Titel: Re: Copy van externe mail naar nas
Bericht door: Briolet op 20 februari 2021, 10:19:44
Dat automatisch in sync houden met een externe provider kan niet. In theorie zou het kunnen als je via Roundcube een IMAP koppeling met die externe provider kunt maken. Roundcube, zoals Synology hem geconfigureerd heeft, kan externe servers alleen via pop3 benaderen.

Als je door de settings van Roundcube loopt, krijg je wel de indruk dat Roundcube dit moet kunnen. Maar dan moet je er echt in duiken en bij elke MailStation update eerst handmatig weer alle settings aanpassen voordat je mailstation activeert. (Af te raden)