Synology-Forum.nl

OS Specifieke ondersteuning => Mac OS X => Topic gestart door: albertk op 11 april 2021, 14:44:43

Titel: Time Machine foutmelding 45 bij schrijven naar NAS
Bericht door: albertk op 11 april 2021, 14:44:43
Ik krijg foutmeldingen: reserverkopoie mislukt; TM kan geen reserbvekopie maken op 'diskstation.local' (de partitie op de NAS/DS214) waar gisteren wel een komplete backup werd gemaakt; en waar vanochtend ook de kopie werd bijgewerkt.
Dus ineens ligt de schijf eruit.

Citaat
Er kan geen toegang worden verkregen tot het schijfkopiebestand '/Volumes/.timemachine/DiskStation._afpovertcp._tcp.local/7A/Time Machine Folder/iMac van AlbertK.backupbundle' dat voor de reservekopie wordt gebruikt (fout 45).
Nieuwste geslaagde reservekopie: Vandaag, 13:28

Wat zal ik hier fout doen? [Ik had bijna als registratie naam opgegeven Dombo, jullie begrijpen wel waarom).
De schijf is wel in Finder te zien.
Titel: Re: Time Machine foutmelding 45 bij schrijven naar NAS
Bericht door: albertk op 11 april 2021, 15:01:24
In de tussentujd is het rode flaggetje (i) weer verdwenen . . .
Maar de oudste kopie is 13:28 en elk uur is er een bij werking, en het is 14:58.

Dus het werkt toch echt niet.
Titel: Re: Time Machine foutmelding 45 bij schrijven naar NAS
Bericht door: Birdy op 11 april 2021, 15:03:57
V.w.b. fout 45, vond ik nogal wat hits met Google (https://www.google.com/search?q=apple+time+machine+error+45&rlz=1C1CHBD_nlNL911NL911&ei=MvNyYNbQO-Pg7_UPpc260AQ&oq=apple+time+machine+fout+45&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAEYADIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB46BwgAEEcQsAM6BwgAELADEEM6AggAUKMMWJMWYNk_aAFwAngAgAFCiAG7AZIBATOYAQCgAQGgAQKqAQdnd3Mtd2l6yAEKwAEB&sclient=gws-wiz).
Zou het daar zoeken.
(Ben zelf geen Apple gebruiker, maar Google is your friend ;))
Titel: Re: Time Machine foutmelding 45 bij schrijven naar NAS
Bericht door: albertk op 11 april 2021, 16:24:23
Wat dat betreft:
Het geeft aan dat er geen directe verbinding (meer) is.
Citaat
"Common reasons for the error are: Time Machine backup drive is not connected correctly to your Mac."

Ik had de problemen met airport al gezien, maar ik werk met een draad; en die gaat naar de ou=de Timecasule (ook router) en daar staat de NAS ook op.
beangstigend is "There is no doubt the issue is Catalina. "

Maar . .  ik doe ook een backup op een losse schijf (USB, SATA). En dat gaat prima. Het ligt in die zin niet aan de computer.
Ik vermoed juist een wegvallende verbinding bij de NAS.

Helpfull: "Resolved by PRAM reset."
Ga ik proberen.


Titel: Re: Time Machine foutmelding 45 bij schrijven naar NAS
Bericht door: albertk op 12 april 2021, 08:23:15
De suggestie die ik vind van RESET PRAM - dat heeft het denk ik opgelost.

geen problemen meer gehad.

--> Birdy, Bedankt voor de tip om elders te kijken