Synology-Forum.nl
OS Specifieke ondersteuning => Mac OS X => Topic gestart door: h5550 op 02 mei 2012, 16:22:21
-
Hoi,
Sinds de laatste update van apple voor dat java gedoe, zijn mijn lokale mappen van mijn mbp niet meer zichtbaar in file station.
Moet ik iets instellen of toestemming geven?
Via win 7 met bootcamp doet die het wel. :shock:
alvast bedankt voor jullie reactie's
-
hoi h5550,
ik had precies hetzelfde probleem, maar heb het eindelijk opgelost.
ga via spotlight naar java-voorkeuren. schakel vervolgens op het tabblad Algemeen de appletplugin in dmv een vinkje.
hoop dat het bij jou ook werkt!
Succes...
-
Zou je daar iets meer over kunnen vertellen? Bij mij lukt het helemaal niet.
Ik kan Diskstation alleen via Safari benaderen. De mappen daarin krijg ik niet te zien in de Finder en dat moet wel kunnen als ik het goed begrijp,
-
@jansr Jij heb het over de omgekeerde weg, via finder naar de diskstation. Dat kan door in je finder op diskstation te klikken en in te loggen met een op de diskstation aangemaakte gebruiker (die toegang heeft tot gedeelde mappen).
h5550 kan als hij via safari ingelogd is met filestation zijn Mac bestanden niet zien. Dit los je op door de javaplugin van synology toestemming te geven. Java moet dan wel geïnstalleerd zijn en aan staan op de Mac.