Synology-Forum.nl

Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => iOS Apps (iPhone, iPad en iPod) => Topic gestart door: marchelloh op 17 december 2015, 23:21:06

Titel: Synology NAS wordt niet herkend in Bose Soundtouch app
Bericht door: marchelloh op 17 december 2015, 23:21:06
Hi,

ik heb een vraag waarvan ik niet zeker weet of ik aan het juiste adres ben. Maar ik probeer het toch, want ik kan wel wat hulp gebruiken.

Ik ben in bezit van een Synology DS214play, een Ziggo internet abonnement met een Cisco 3925 modem, een Netgear Nighthawk R7000 router en een Bose Soundtouch 20 box. Daarnaast heb ik nog een hoop andere apparaten aangesloten op mijn netwerk (een PC, PS3, PS4, 2 TV's, diverse tablets/telefoons, Chromecast, etc).

Tot kort geleden had ik de router niet in bezit en kon ik mijn muziek van mijn NAS afspelen op mijn Bose box. De Bose app op mijn iPhone kon mijn muziek bibliotheek van de NAS vinden en afspelen. Daarna heb ik de Netgear router er tussen gezet, ook omdat de Cisco router niet sterk genoeg was voor alle wifi die nodig is voor de Soundtouch en de Chromecast, etc.

Ik krijg alles perfect aangesloten op de nieuwe setup. Alle synology apps werken op mijn iphone, TV en Android tablet. Het enige dat niet lukt is de muziek library herkennen in de Bose app.

Kan iemand mij helpen?

Alvast bedankt!
Titel: Re: Synology NAS wordt niet herkend in Bose Soundtouch app
Bericht door: Birdy op 17 december 2015, 23:45:32
Misschien die app herinstalleren?
Titel: Re: Synology NAS wordt niet herkend in Bose Soundtouch app
Bericht door: Robert Koopman op 18 december 2015, 01:01:44
De Cisco 3925 is een router, je hebt nu twee routers in je netwerk.
Misschien zit niet alles meer in hetzelfde netwerk?
Titel: Re: Synology NAS wordt niet herkend in Bose Soundtouch app
Bericht door: marchelloh op 18 december 2015, 08:52:19
Dank voor de antwoorden! Inderdaad was het probleem dat er twee routers in mijn netwerk hingen. Ik heb de Netgear als enkel access point ingesteld en het probleem was daarna verholpen!