Synology-Forum.nl
Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => iOS Apps (iPhone, iPad en iPod) => Topic gestart door: dennis op 07 januari 2016, 13:08:56
-
Het lukt mij niet om de foto's die mijn vrouw maakt met haar iphone 5 te synchroniseren met DS cloud. Met mijn eigen sony experia lukt dit wel. Ik wil dat foto's die gemaakt worden met beide mobieltjes automatisch in de DS cloud komen zodat ik die op mijn laptop via DSM in de juiste map van DS photo kan zetten.
Zelf had ik al bedacht dat dit met gebruikers machtigging te maken zou kunnen hebben? Op de DS cloud app op de iphone ben ik echter met dezelfde gebruikersnaam ingelogd. Moet ik wellicht in de eigenschappen van de cloud map op mijn laptop de iphone van mijn vrouw toevoegen? Kan dit en hoe?
groet,
dennis
-
Ik laat het syncen over aan DS Photo. Heb gewoon een aparte map aangemaakt met OnePlus One voor mijzelf, Iphone voor mijn vrouw en Samsung van mijn dochter. Van daaruit filter ik de boel, bewerk of gooi weg en zet ze in de uiteindelijke doelmap.
-
dat kan natuurlijk ook. Moet je dan nog manueel foto's uploaden? of gaat dat automatisch als je een foto maakt? Het laatste heeft mijn voorkeur.
-
@goldenwonder MOD: Onnodige citaat is verwijderd, lees even. (http://www.synology-forum.nl/vragen-en-opmerkingen-over-het-forum/gebruik-de-citaatknop-met-mate-17838/)
Dat gaat volautomatisch. Ik heb mijn telefoons zo ingesteld, dat wanneer ze onder de wifi zitten, zij de foto's meteen uploaden naar de Syno in de voor hun geselecteerde map. Heel makkelijk. Geen omkijken naar.
-
dan ga ik kijken of dat lukt. bedankt voor de tip!