Synology-Forum.nl
Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => iOS Apps (iPhone, iPad en iPod) => Topic gestart door: DJ_jovel op 11 maart 2011, 22:32:39
-
Ik ben benieuwd of synology ook van plan is om van DS file een 'universele' app te maken zodat hij ook op de ipad mooi werkt (net zoals DS audio).
Je kan de iphone app natuurlijk 2x schalen op de ipad maar met name het lezen van spul (in mijn geval PDFs) die je 'native' kan openen is dan niet lekker leesbaar (lage resolutie). Nu weet ik ook wel dat je ze kan binnen halen (downloaden) en ze dan openen in een andere app (die PDFs in de ipad resolutie weergeeft) maar daarvoor heb ik ze natuurlijk niet centraal op mijn NAS staan om er dan overal (decentraal) kopien van te moeten maken om ze in te kunnen zien.
Dus mijn vraag: Is synology ook van plan is om van DS file een 'universele' app te maken ?
P.S. Ik weet ook wel dat de app 'FileBrowser' het standaard allemaal wel kan maar ik wil mijn collega's (die op mijn advies synology NASen hebben gekocht) graag de aanschaf van FileBrowser besparen als het ook (gratis) kan met DS file.
-
Oh yes,
Met de recente update is de DS file is net een universele app geworden. Hij werkt dus nu ook 'native' met de ipad resolutie. Hier ben ik blij mee.
-
Een mooie app met veel opties is naar mijn mening iFiles, kan ook met veel andere cloud diensten connecten.
-
Hoe werkt die DS file precies, snap het nog niet helemaal?
-
Je haalt eerst de files over naar de ipad binnen de ds-file app. Dan kan je naar het andere tabblad gaan (icoontje onderin). Daar kan je je overgehaalde file openen. Als de ipad hem niet standaard ondersteund geeft hij een lijstje met apps (openen met) die de extensie wel snappen (en opent hij hem in die andere app). Zo gebruik ik hem op stripboeken te lezen vanaf mijn synology op m'n ipad (de ipad kan niet standaard .cbr & cbz bestanden aan maar de app cloudreader b.v. wel).
-
Ok bedankt, ik ga het ook eens proberen. Heb nu m'n stripboeken nog in Dropbox staan :wink:
-
ik wil even inhaken op dit draadje.
Ik gebruik DS file ook op mijn ipad.
Vanuit de map video op mijn synology stream in films naar mijn iphone of ipad.
Heerlijk !
Echter wanneer ik probeer via airplay de film door te sturen naar mijn appletv
dan krijg ik een fout melding ?
Hebben jullie dit wel werken !?
Anders doe ik iets verkeerd.
Al het film materiaal is speciaal gecodeerd voor de appletv 2 (m4v/mp4)
ik hoor graag van jullie
-
Ben ook iFiles fan. Je kunt met iFiles met allerlei bronnen contact maken en bestanden door kopieren of openen, bijzondere fraaie app.
-
koolenboer, daar gebruik je toch ds video voor!
-
Ik schat in dat @koolenboer daar inmiddels ook al lang achter is gekomen of misschien nog andere opties gebruikt? Het draadje waar je op reageert is inmiddels pakweg 3,5 jaar oud ;D