Synology-Forum.nl
Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => iOS Apps (iPhone, iPad en iPod) => Topic gestart door: kspma1 op 11 december 2016, 11:13:50
-
Sinds de laatste update van DS Audio speelt de app niet meer het volgende nummer uit de lijst af. In de settings gekeken en daar staat de optie 'naar volgende' aan. Iemand nog ideeen wat het probleem kan zijn?
Peter
-
Werk je op basis van een playlist ? Of heb je gewoon een nummer geselecteerd en is er wellicht geen volgende ?
-
Ik heb een complete folder met muziek geselecteerd. Dit doe ik wel meer. Maar ook ingestelde play lists werken niet (meer). Als ik een andere app op mijn ipad gebruik die ook muziek naar mijn versterker streamt werkt het wel.
Ik heb ook al met andere gebruikersnamen ingelogged in de app en vanaf andere apparaten geprobeerd met hetzelfde resultaat. 😬