Synology-Forum.nl
Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => iOS Apps (iPhone, iPad en iPod) => Topic gestart door: dirklammers op 26 september 2018, 14:46:09
-
Omdat ik een ander type VDSL aansluiting heb gekregen veranderde mijn externe ip-adres. Zodoende moest ik dus ook de accounts van caldav op mijn ipads en iphone wijzigen om vanaf extern weer het goede ip-adres te vinden.
Nu had ik al de ervaring dat het wijzigen van een bestaand caldav account niet werkt. Alles verwijderd en nieuw opgevoerd dus.
Bij de iPads ging dat prima, bij de iPhone komt de melding dat de serveridentiteit niet gecontroleerd kan worden. Ik vul precies hetzelfde in als op de iPad en toch werkt dat op de iPhone niet. Wie snapt dit ?
Dirk
-
Opgelost. Had even over het hoofd gezien dat er nog een specifiek profiel op m'n iPhone stond voor een VPN-connectie met het werk.
Dat profiel blokkeerde alles. Tijdelijk verwijderd en nu CalDav weer oke.
-
Handig om te weten als het ooit een keer voorkomt. Soms zijn het dingen waarvan we niet realizeren dat het invloed heeft.
Ik had destijds bij de setup problemen met de juiste URL te vinden. Heb het uiteindelijk opgelost met EVO collaborator plugin.
http://blog.evomailserver.com/sync-with-synology-caldav-and-carddav-url/