Synology-Forum.nl
Smartphone / Tablet / SmartTV Apps => iOS Apps (iPhone, iPad en iPod) => Topic gestart door: Sandwichman op 06 maart 2011, 20:32:45
-
Hallo,
Ik wil graag dat mijn familie mijn muziekcollectie via de ipod of iphone kunnen afspelen. Ik heb hiervoor een gebruiker aangemaakt met leesrechten op mijn music map. Als ik nu met deze gegevens in wil loggen via DS audio, krijg ik de melding dat de inlogcode of wachtwoord onjuist is. Nu heb ik het meerdere malen gecontroleerd, dus dat kan het niet zijn. Nu heb ik gelezen dat ik streaming modus aan moet zetten in audio station, maar ik zie de zojuist aangemaakte gebruiker niet in mijn gebruikerslijst terug.
Weet iemand wat ik verkeerd gedaan heb?
Alvast bedankt!
-
Vreemd, weet je echt 100% zeker dat gebruiker/wachtwoord goed is?
Ik heb ook zo iemand toegang gegeven en het werkt goed.
Heb je de gebruiker ook toegang gegeven om audiostation te mogen gebruiken?
-
Beste Robert,
Ik heb nogmaals gecontroleerd dat de gebruikersnaam en wachtwoord klopt. Dit klopt inderdaad. Maar ik zie de gebruiker in audiostation niet verschijnen bij instellingen, dus ik kan hem ook geen rechten geven.
Staat bij jou wel de extra gebruiker in de lijst bij audiostation/instellingen?
-
Heb je de nieuwe gebruiker via config scherm, Machtiging voor toepassing, ook toegang gegeven voor Audio Station?
Misschien moet hij eerst daar aangevinkt zijn wil hij bij Audio Station bij de instellingen verschijnen?
-
-Werkt het wel als je met dat 'muziek' account via je laptop inlogt en krijg je audiostation dan wel opgestart?
-Werkt het wel als je via de iPod inlogt als admin?
-
Als ik met deze muziek account inlog dan is het menu erg beknopt, ik kan bijna geen programma's opstarten, alleen maar de bestandsbrowser. Waarschijnlijk heb ik de gebruiker verkeerd toegevoegd of de verkeerde rechten gegeven.
Als ik inlog op mijn ipod via admin account werkt het trouwens uitstekend
-
Ik heb het gevonden! ik moest de gebruiker nog machtigen in configuratischerm - Machtig voor toepassing.
In ider geval bedankt voor alle moeite
-
Had ik je al geantwoord :wink:
-
Hallo,
Door dit topic heb ik ook de oplossing voor mijn probleem gevonden (machtiging voor toepassing).
Super... zo'n forum !