Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: andrefc101 op 23 maart 2017, 20:08:42
-
ik wil graag een deze dagen mijn DS1511+ vervangen voor een DS151+, er zitten in mijn huidige NAS 5x 1TB WD RED HD's.
Kan ik deze zo overzetten en de boel weer opstarten, of is dit wat te eenvoudig gedacht?Mijn huidige systeem is voorzien van 1 volume (5 HD's) in een Raid 5 met gegevensbescherming, kan ik deze drives 1 voor 1 vervangen voor een 2TB schijf, of gaat dat niet in Raid 5?
Vr. gr. André
-
Hoe migreren tussen Synology NAS (DSM 5.0 en hoger) (https://www.synology.com/nl-nl/knowledgebase/DSM/tutorial/General/How_to_migrate_between_Synology_NAS_DSM_5_0_and_later)
kan ik deze drives 1 voor 1 vervangen voor een 2TB schijf, of gaat dat niet in Raid 5?
Ja dat kan, voor de migratie of na de migratie.
Zie DSM Help (https://www.synology.com/nl-nl/knowledgebase/DSM/help/DSM/StorageManager/volume_diskgroup_expand_replace_disk).