Auteur Topic: Synology CS-406 hibernation mode  (gelezen 3122 keer)

Anonymous

  • Gast
Synology CS-406 hibernation mode
« Gepost op: 07 december 2006, 22:18:45 »
Hallo,
Ik heb 4 schijven in RAID-5 model in'm'n CS-406 Cube zitten en de idle time staat op 15 minuten. Maar ik heb um nog niet in hibernation (slaapstand) zien gaan terwijl er toch echt geen computer meer aktief was die er gebruik van maakte. Ik ga er wel van uit dat als de 4 lampjes van m'n harde schijven uit zijn als tie slaapt. Die blijven nu branden en ik hoor de schijven draaien. Ik zou "opstartgeluiden" verwachten zoals die doet als uit is geweest en wordt aangezet.

Wat kan er aan de hand zijn?

Jj.

Offline Björn

(Geen onderwerp)
« Reactie #1 Gepost op: 08 december 2006, 09:59:18 »
Je kunt proberen even de netwerkstekker eruit te halen en te kijken of hij dan wel op standby gaat. Het kan namelijk zijn dat een of meerdere pc's op het netwerk op de achtergrond de status checken van de netwerk drive (bijvoorbeeld bij het openen van windows verkenner) waardoor deze dus niet in standby terecht komt
Groet

Anonymous

  • Gast
Hibernation-probleem met CS-406
« Reactie #2 Gepost op: 10 april 2008, 20:31:20 »
Hallo Björn,
Ik heb gevonden waarom de CS-406 niet in hibernation gaat....
Ik heb twee Western Digital Dual-option Combo externe hard drives via USB op de CS aangesloten en dat zijn de boosdoeners. Maar of die drives nu 'slapen' (ze bezitten ook een hibernation-mode) of echt hard uitstaan (dus echt uitgezet!), de CS gaat niet in hibernation. Pas als ik de USB-stekkers er uit trek, dan gaat de CS wel slapen na de ingestelde tijd.
Zelfs de combinatie van lan-stekker er uit en USB-stekkers er in zorgde niet voor een hibernation van de CS.

Het lijkt er op dat zodra er een USB-stekker in de CS zit, deze niet gaat slapen en blijft controleren of er iets actief is op die USB-poorten.

Is dit wellicht een bekend verschijnsel (op de Synology-site niks gevonden...)?

Jj.


 

Luxere Router van Synology

Gestart door spinningmasterBoard Synology Router

Reacties: 2
Gelezen: 2004
Laatste bericht 02 juni 2016, 20:20:57
door Birdy
Synology Event 2016

Gestart door goldenwonderBoard Synology Awards & Reviews (NL)

Reacties: 39
Gelezen: 28425
Laatste bericht 30 oktober 2016, 10:41:52
door Ds211
Nieuwe schijven voor mijn Synology DS415. Hoe te werk gaan?

Gestart door BabbelsBoard NAS hardware vragen

Reacties: 10
Gelezen: 4715
Laatste bericht 25 oktober 2016, 20:50:46
door Ben(V)
Shared Folder Sync tussen 2 Synology stations RECHTEN

Gestart door LasBoard Data replicator & overige backupsoftware

Reacties: 6
Gelezen: 3399
Laatste bericht 29 januari 2017, 18:18:26
door Las
synology verbinding mislukt kan niet instaleren

Gestart door stijndioosBoard Synology DSM 6.1

Reacties: 11
Gelezen: 6782
Laatste bericht 01 april 2017, 03:10:54
door stijndioos