Auteur Topic: Probleem met Backup  (gelezen 2038 keer)

Offline Zeist

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 4
  • -Ontvangen: 5
  • Berichten: 72
Probleem met Backup
« Gepost op: 16 december 2007, 12:29:17 »
Beste mensen,

Ik ben in het gelukkige bezit van een Synology Diskstation DS207+, recentelijk gekocht bij MHS in Haarlem. Wat een prima tent overigens. Hulde voor levering en service.

De DS207+ gebruik als server voor al mijn PC’s in mijn netwerkje. Foto’s, video, audio etc. Er staat zo’n 610GB aan data op de DS.

Ik hoop van harte dat ik op dit forum de oplossing voor het volgende probleem ga vinden. Ik heb een hinderlijk probleem met het maken van backups dat ik graag aan jullie voorleg

Allereerst::

In de Synology Diskstation 207+ zitten 2 harddisks, merk Hitachi van elk 1TB, opgesteld als een Raid 1 volume.

Huidige Firmware is release 2.0.3.-0518 dd. 1.11.2007. De download van deze firmware heet: synology_88f5281_207+_0518. Bij mijn weten is dit de allerlaatste release.

Ik gebruik bovendien een Externe USB Harddisk. Daarin eveneens een Hitachi 1TB harddisk. Ik wil die harddisk gebruiken voor het maken van backups van mijn Diskstation.

Ik sluit de externe disk, aangesloten op een externe voeding, aan op mijn Diskstation. De disk wordt keurig herkend. Ik formatteerde de disk (al meerdere keren) als Backup disk in native format.

Na formatteren is dit de status van de disk:

Shared Folder:   usbbackup
Manufacturer:   JMicron
Device:      USB to ATA/ATAPI Bridge
Type:   USB 2.0
Used/Size:   0.22/916.89 GB
File System Type:   Native
Status:   Normal


Ik kies vervolgens voor backup, selecter alle folders en kies voor immediate backup

De backup begint te lopen, maar breekt echter vroeger of later af. Soms na een paar minuten, soms na maximaal een uur. Als de backup afbreekt hangt de DS207+ compleet. Ik kan geen enkele share meer benaderen, ik kan de diskstation ook niet normaal uitschakelen. Het enige dat rest is de stroomtoevoer afbreken en de diskstation opnieuw opstarten. Er is dan geen melding in de backup log. Het log geeft wel aan dat de Diskstation na een stroomonderbreking weer is herstart. Het is me nog niet gelukt een backup van mijn gegevens te maken.
Ik heb al eens geprobeerd de externe harddisk te formatteren als een FAT32. Ik kon toen wel backups maken, maar liep tegen het probleem op dat FAT32 geen grotere bestanden dan 2GB ondersteunt. Dat betekent dat de images die ik van een aantal DVD’s maakte niet in de backup konden.

Mijn vraag: doe ik iets fout of is er iets met de DS207+ aan de hand? Ik ben benieuwd naar jullie reactie.

Sorry voor de crosspost in Backup en Diskstation Algemeen

Willem, Zeist

Offline Björn

(Geen onderwerp)
« Reactie #1 Gepost op: 17 december 2007, 10:35:21 »
Citaat
Sorry voor de crosspost in Backup en Diskstation Algemeen

En ook nog mail in onze inbox ;)

We leggen deze vraag even bij Synology in Taiwan neer.. Wellicht weten zij een oplossing..

Offline Zeist

  • Bedankjes
  • -Gegeven: 4
  • -Ontvangen: 5
  • Berichten: 72
(Geen onderwerp)
« Reactie #2 Gepost op: 19 december 2007, 08:27:59 »
Beste mensen,

Björn en Bob hebben voor mij contact gezocht met Synology in Taiwan.

Op hun aanraden ben ik met Synology Support in contact getreden.

Kreeg van hen een patch met firmware 5.23.

Geïnstalleerd en hoppa. Werken als een speer. Vannacht BackUp gemaakt van > 600 GB in 8 uur op een ESata externe harddisk.

Geen enkele foutmelding. Ook niet voor de grote imagebestanden van DVD's

Nu gaan testen of ik een restore kan doen.

Dankzij MHS ben ik op dit gebied weer een gelukkig man.

Willem


 

Migreren DS415+ naar DS415+ probleem.

Gestart door jepebeBoard NAS hardware vragen

Reacties: 1
Gelezen: 2426
Laatste bericht 12 december 2017, 11:09:22
door Birdy
Integriteits schijf 1 probleem DS216play

Gestart door CybercoBoard NAS hardware vragen

Reacties: 2
Gelezen: 1279
Laatste bericht 21 augustus 2018, 18:31:03
door Cyberco
Probleem bij overstap van cloud station naar Synology Drive

Gestart door error33Board Cloud Station & Drive

Reacties: 5
Gelezen: 1389
Laatste bericht 13 december 2020, 18:03:24
door error33
Probleem met starten van Migration assistant

Gestart door @rnoBoard Synology DSM 7.0

Reacties: 3
Gelezen: 1222
Laatste bericht 17 december 2021, 14:06:14
door @rno
Probleem met video afspelen via dsfile op iphone

Gestart door NASNASBoard iOS Apps (iPhone, iPad en iPod)

Reacties: 6
Gelezen: 2552
Laatste bericht 26 februari 2024, 11:03:54
door Birdy