Synology-Forum.nl
Hardware ondersteuning => NAS hardware vragen => Topic gestart door: Flashhie op 10 februari 2010, 22:49:38
-
Ben een beetje aan het stoeien geweest met mijn DS209. Ik heb geprobeerd even de instellingen van de junbo frames veranderd, nu is mijn NAS niet meer benaderbaar. Ook geprobeerd via de assistant maar ook hier niet meer.
Alle lampjes branden naar behoren en zo te zien is er ook op de lan activiteit.
Kan iemand een helpende hand bieden???????
-
Je netwerk app. of de PC's waarmee je de boel probeert te bereiken kunnen deze jumbo frames blijkbaar niet aan.
Check wiki pagina : http://forum.synology.com/wiki/index.php/How_to_Reset_the_Synology_System en dan het stuk "How to reset the administration password and network settings of the Synology system" . Dit leegt je admin password en zet alle netwerk dingen terug op default, maar "verknoeid" niet je data en andere instellingen (als het goed is).
Samenvattend, vind reset gaatje achterkant vlakbij USB ports, druk 'm in met een paperclip/pen, na zo'n 4 seconden zul je beep horen, en dan gelijk los laten.
Groeten,
Remco
-
Het is gelukt met het resetten.
Was even schrikken zeg!!!!!